Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

A tube tez masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki BO wchodzą P&P czy trzeba coś kodować itp?

centralny rozumiem ze podpinasz pod któryś przedni a tweetery były pewnie i tez podmiana P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Raf_kk napisał:

Głośniki BO wchodzą P&P czy trzeba coś kodować itp?

centralny rozumiem ze podpinasz pod któryś przedni a tweetery były pewnie i tez podmiana P&P?

głośniki b&o pasują w miejsce zwykłych p&p . różnice są we wtyczkach tych na podszybiu b&o ma większa wtyczkę . Gwizdki w przednich drzwiach są wciskane nie ma tam kabla poprowadzonego , dlatego podłączyłem je do tego dolnego.  

B&O masz w dwóch wersjach - ilość głośników . Ja mam właśnie kupiony ten większy. Głośniki dwa dodatkowe znajdują sie w słupku C. Jak nie zmienisz tapicerki to nie ma sensu ich wkładać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam suba w bagażniku i zastanawiam się czy te w drzwiach zagrają lepiej dołem czy je odpuścić i isc w centralny tylko żeby scenę poprawić. Bo centralnego nie mam wogole. Tweetery i boczne w podszybiu chyba są, muszę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega psojekk dokładał w swojej q5 suba w bagażnik podpytaj . Gdyby nie okazja cenowa to ja bym się nie zdecydował na b&o. Gra napewno lepiej niż zwykły ale w takiej kasie na dół drzwi można coś naprawdę sensownego wsadzić . Sprzedają już nawet z adapterami , chyba na Allegro widziałem . Wpisz glosniki audi q5 . Dodatkowe gwizdki tez dużo dają . Wszystko zależy od portfela i chęci . Kiedyś wkładałem bose do swojego audi a6 c6 i tam była widoczna i słyszalna duża różnica . W a4 , a5 i q5 nie postarali się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się za ostatni głośnik w podszybiu . Okazało się ze moja wersja nagłośnienia była wyposażona w ten głośnik . Także podmieniłem go na b&o i po temacie . 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jak i furka super :thumbup1: z czystej ciekawości - jak zrobione jest to podświetlenie tyłu? Czy to jakiś efekt tylko pod fotkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega który się zajmuje filmowaniem i zdjęciami kupił taka listwę która daje różne kolory i natężenie światła . Leżała na ziemi i cykneli zdjęcie żeby zobaczyć jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natłuściłeś czymś ta deskę rozdzielczą czy to wina filtrów w PS?

Wygląda teraz  jak łapka na muchy :decayed:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerń jest ładna i głęboka ale za dużo połysku moim zdaniem. Nie ma tego środka w wersji matowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na zdjęciach tak wyglada ale po zastosowaniu tego środka nie ma połysku . Może trochę po nałożeniu ale później przecieram wszystko czysta fibra i jest ok . 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy właściciel postanowił wywalić dpf i wyszło 421 KM i 799 Nm dla bezpieczeństwa zeszli na 401 KM i 769 Nm

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...