Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponownie zmiana działu hehe było a4 , a6, a8 teraz jest q5 3.0 TDI rok produkcji 2008 pierwsza rejestracja Maj 2009r.

Auto od pierwszego właściciela żaden element nie malowany a co najważniejsze przebieg auta to 131 tyś km potwierdzony w ASO

Auto było wystawione przez Aso Audi jako AUDI SELECT :PLUS Samochody używane

Audi Select :plus to:

* 117 punktów kontrolnych
* Pewny przebieg
* Sprawdzone pochodzenie
* Gwarancja
* Samochód w rozliczeniu
* Kredyt
* Leasing
* Serwis ubezpieczeniowy
KAŻDY samochód w ofercie Audi Select :plus jest kompleksowo sprawdzany pod względem sprawności technicznej.

Wyposażenie dodatkowe: z ogłoszenia ASO

1. Pakiet promocyjny "Comfort"
2. MMI Navigation plus
3. Złącze Bluetooth
4. Komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem
5. Kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna, sportowa, obszyta skórą
6. Audi Parking System plus z wizualizacją na ekranie MMI + Kamera cofania
7. Reflektory ksenonowe plus ze światłami do jazdy dziennej LED
8. Pełna powłoka lakiernicza
9. Aplikacje dekoracyjne wnętrza
10. Fotele sportowe z przodu z elektryczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego
11. Ogrzewanie foteli przednich
12. Regulacja ustawień przednich foteli, elektryczna w połączeniu z pamięcią lusterek, lusterkiem wewnętrznym z automatyczną funkcją przeciw oślepieniową oraz czujnikiem deszczu i czujnikiem zmierzchowym świateł
13. Oświetlenie wnętrza
14. Klimatyzacja automatyczna 3-strefowa
15. Lusterka zewnętrzne, składane, z funkcją przeciw oślepieniową
16. Lusterko wewnętrzne z automatyczną funkcją przeciw oślepieniową
17. Obręcze ze stopu metali lekkich, 8,5 J x 20, 5 ramienne
18. Śruby zabezpieczające przed kradzieżą
19. Szyby dodatkowo przyciemnione - tu ich poniosło
20. Autoalarm Fabryczny
21. Tempomat adaptacyjny
22. Regulacja tłumienia amortyzatorów
23. Tapicerka skórzana
24. Wspomaganie otwierania klapy bagażnika - elektryczne.
25. Asystent pojazdu.
26. Dach Panoramiczny

Plany

IC wydajniejszy +program silnika i skrzyni

Zderzaki tył sq5 przedni s-line (przed liftem nie wychodzil sq5 ) z grilem RS q5

wydech oryginal od SQ5 lub coś innego na 4 kominy

kierownica ścięta

fotele całość do wymiany lub tylko przednie na sportowe bo tył jest taki sam

podsufitka czarna materiałowa lub alkantara

gałka zmiany biegów sq5

nakładki na pedały sq5

835720495_1_1080x720_30tdi_240km_quattro 835720495_2_1080x720_30tdi_240km_quattro
835720495_3_1080x720_30tdi_240km_quattro 835720495_4_1080x720_30tdi_240km_quattro
835720495_5_1080x720_30tdi_240km_quattro 835720495_7_1080x720_30tdi_240km_quattro
835720495_8_1080x720_30tdi_240km_quattro 835720495_10_1080x720_30tdi_240km_quattr
835720495_11_1080x720_30tdi_240km_quattr 835720495_13_1080x720_30tdi_240km_quattr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wracałem po autostradzie do 140 km/h wskazywało 8 litrów auto stało prawie 6 miesięcy bo właściciel kupił sobie najnowszą q5 w benzynie , więc teraz wymiana wszystkich filtrów oleju i innych płynów i dopiero bede mógł powiedzieć jakie spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo fajne auto widze ze chcesz cos modzic zapraszam do mnie ja jestem wlasnie po zmianie tylnego zderzaka od sq5 i zamontowaniu wydechow z mg motorsport rewelka z oryginalem od sq5 trzeba uwazac bi czasem sa uszkodzone dlatego w moim przypadku zdecydowalem sie na nowe z mg efekt chyba lepszy jak w oryginale

Ps co tu modzic to juz jedzie w wiekszy IC ci nie potrzebny chyba ze bedzie inne turbo i wtryski na tym co masz to mozna duzo zdzialac no chyba ze celujesz pod 400km ale czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyyypasik jak na Q5 :)

uwazaj na Panorame :hi: czesto gesto zatkane sa odplywy, zwłaszcza tylne

bede musiał sprawdzić , czym najlepiej przebychać te odpływy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyyypasik jak na Q5 :)

uwazaj na Panorame :hi: czesto gesto zatkane sa odplywy, zwłaszcza tylne

bede musiał sprawdzić , czym najlepiej przebychać te odpływy ??

ASO ma w tym wprawe :wink: maja specjalny smar i procedury czyszczenia

Kumpel to przerabiał jak mu Komfort zalało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo fajne auto widze ze chcesz cos modzic zapraszam do mnie ja jestem wlasnie po zmianie tylnego zderzaka od sq5 i zamontowaniu wydechow z mg motorsport rewelka z oryginalem od sq5 trzeba uwazac bi czasem sa uszkodzone dlatego w moim przypadku zdecydowalem sie na nowe z mg efekt chyba lepszy jak w oryginale

Ps co tu modzic to juz jedzie w wiekszy IC ci nie potrzebny chyba ze bedzie inne turbo i wtryski na tym co masz to mozna duzo zdzialac no chyba ze celujesz pod 400km ale czy warto

Uwierz że IC jest potrzebny , sam zobaczysz w upalne dni . Ja z 2.0 tdi zrobiłem 240 KM w moim poprzednim A6 C6 i IC wsadziłem od 3.0 tdi biturbo. Ojciec też ma q5 i jemu też juz zapakowałem IC od biturbo . Auto nie miało jeszcze programu a juz czuc różnicę .

Jakie koszta cie wyszły za wydechy i co tam dokładnie robiłeś ??

Mam pytanie bo juz mi pisałeś że czujniki pasuja od zwykłego tylko trzeba przyciąć kołnierze. a czy te lampki co są w zderzaku też pasuja p&p od zwykłego do sq5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki sa te same zderzaki tylko inaczej profilowane srubki wszystko jest ok a ile cie kosztowal ic od biturbo i reszta gratow zeby to poskladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC od biturbo mozna wyrwać na allegro za 400-500 zl reszta to jakies grosze nie pamietam już ile u ojca zapłaciłem także polecam naprawdę ten mod przed korektą programu po wywaleni DPF-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj udało sie zrobic przegląd serwisowy auta , zostały wymienione wszystkie filtry i olej . Oczywiscie nie obyło sie od pomyłek , wlano. 7,8 l oleju a powinno byc 6,9 . Ale juz wszystko poprawione , za 10 tys kolejny serwis olejowo filtrowy .

Miałem zamawiać zderzaki s-linę na przód i sq5 na tył ale wstrzymam sie do nowego roku,. Strach coś większego zamawiać w tym okresie przedświątecznym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam cały czas zderzaków w dobrej kasie , ale wstrzymam się do nowego roku z zamówieniem , wiesz co się teraz dzieje w firmach kurierskich . szkoda żeby uszkodziło się cos w transporcie . Rozglądam się już za IC i programem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki tył sq5 przedni s-line (przed liftem nie wychodzil sq5 ) z grilem RS q5

gałka zmiany biegów sq5

Czołem. Mody w dobrym kierunku. Trzymam kciuki.

Zderzak przód jest taki sam w S-line i SQ5. Jakbyś jednak lift chciał robić to mam na zbyciu zderzak polift.

Ogarniałeś już temat ze zmianą gałki na SQ5? Ja kupiłem gałkę RS i będę po świętach rzeźbił, jak dobrze pójdzie to zostanie mi jeden element (wydruk 3D) potrzebny do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki tył sq5 przedni s-line (przed liftem nie wychodzil sq5 ) z grilem RS q5

gałka zmiany biegów sq5

Czołem. Mody w dobrym kierunku. Trzymam kciuki.

Zderzak przód jest taki sam w S-line i SQ5. Jakbyś jednak lift chciał robić to mam na zbyciu zderzak polift.

Ogarniałeś już temat ze zmianą gałki na SQ5? Ja kupiłem gałkę RS i będę po świętach rzeźbił, jak dobrze pójdzie to zostanie mi jeden element (wydruk 3D) potrzebny do zmiany.

Chętnie przygarnę ten element . Napisz mi jaka cena . Na polifta nie robię bo bym musiał maskę zmieniać , w polifcie zmienili tez odcień czarnego

Wiec trzeba malować a szkoda bo mam całe auto w oryginale . Jesteś w stanie zamowic mi grill rs do przedlifta ,???

Witam .

Zderzak od sq5 kupiony , teraz się zastanawiam czy dokładkę pomalować w kolor auta i zostawić tylko chrom czy zostawić szarą .

IMG_3915.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dokładka chrom pasuje jedynie do pakietu off-road :D

Dawaj ją w kolor albo satyna czarna (np. BOLL)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło mi o dokładke off-road , mówiłem o tej listwie chromowej co jest na dokładce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam calosc w black piano

5221f632c803f1bb89f2a72be84f8924.jpg

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne do bialego fajnie ewyglada ale czarne do czarnego chyba sie zleje w jedno ps ladnie zadek wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...