Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] jakie dystanse


lastg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam felgi w rozmiarach 7.5jx17 h2 et albo 35 albo 45, strasznie trudno bylo odczytac ale chyba oryginalnie jest 45 oraz opony 225/45 17.

Chcialbym zarzucić dystanse na przod i tył do mojej a4 b6 2004 1.8t.

Jakie mozna dac maks na przód i tyl zeby kolo nie ocieralo??

Warto dac na tyl wiecej niz na przod?? Jezeli tak to jakie sa najlepsze proporcje.

Chce kupić dystanse przelotowe i dluzsze sruby.

Zawieszenie ori.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Ktos podpowie?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko mam juz zarzucone kola z zimowkami a kupiłem troche duze et i wrzuculbym przy okazji te dystanse teraz. Dlatego chcialbym dobrac odpowiednie rozmiary zeby pozniej nie plakac :pp

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko mam juz zarzucone kola z zimowkami a kupiłem troche duze et i wrzuculbym przy okazji te dystanse teraz. Dlatego chcialbym dobrac odpowiednie rozmiary zeby pozniej nie plakac :pp

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Oglądałeś ten filmik co afroo zapodał ?

Ciężko jest wziąć kawałek kija i miarkę ? Liczysz że ktoś Ci poda gotowe wymiary. Więcej czasu ci zajeło napisanie tego posta niż byś sobie sam pomierzył.

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie rozumiem Twojego zażenowania :/ wyrazilem w poscie jasno ze głównymi kołami do ktorych te dystanse miałyby byc zalozone to sa letnie ktore mam zdjete. Teraz mam zimowki na felgach z et50, złe kupiłem ale już za pozno żeby oddac wiec byn przy okazji zalozyl teraz. Wiec nie moge sciagnac wymiarow bo jak juz wspomnialem tamte kola sa w piwnicy!;) jakby bylo inaczej to juz dawno bym sobie wymiary ściągnął ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiec nie moge sciagnac wymiarow bo jak juz wspomnialem tamte kola sa w piwnicy!

Ja dalej nie rozumiem w czym masz problem :facepalm:

Taki jesteś leniwy że nie chce się przynieść koła z piwnicy i podmienic na chwilę :facepalm:. To jest 10 min roboty :kox:

ps. Masz troszkę pecha bo się wyładowałem akurat na Tobie. Coraz więcej osób jest na forum które są strasznie leniwe i nie potrafią troszeczkę pomyśleś.

Wolą pisać bezsensownie posty niż iść do swojego auta i troszkę ruszyć mózgownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem ze mam kola tak schowane u znajomego w pownicy, ze tam nawet sie nie wejdzie bo sa zastawione ladnie. Dlatego wolalem zapytac :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

I nie, nie jestem leniwy bo dawno znalazłem na internecie jak sobie zmierzyc tylko jak mowilem nie mialem tych kol na aucie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym problem ze mam kola tak schowane u znajomego w pownicy, ze tam nawet sie nie wejdzie bo sa zastawione ladnie. Dlatego wolalem zapytac

Ha , noo wytłumaczyłeś się :kox:

Jeżeli nie jesteś leniwy , to na bank przeczytałeś wszystkie tematy na forum związane z dystansami :grin: i na bank jest tam roziązanie Twojego problemu. Nie rozumiem więc , po co założyłeś ten temat :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udalo mi sie znaleźć z tymi wymiarami co podalem :pp

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.5jx17 h2 et albo 35 albo 45

Ori felgi przy tej szerokości posiadają zazwyczaj et43 ale to masz musowo do sprawdzenia żeby cokolwiek dalej myśleć. W tym wypadku możesz dać na tył max po 20mm, przód dał bym nie więcej niż 10mm.

Odłóż sobie lepiej te manewry z dystansami do kół letnich na wiosnę kiedy wyciągniesz koła z piwnicy, umyjesz, przymierzysz i upewnisz się jaką grubość potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% et byla widoczna 5. A przed nia cyfra nie byla i to na kazdej feldze :// wiec zakladam ze bedzie to 45. Jakbym dal 15mm na przod a 20mm na tyl to mysle ze bedzie ok. A jak nie to moze najlepsza opcja bedzie w takim razie poczekać az sie zima skonczy [emoji14] dobra dzieki. Temat do zamknięcia

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...