Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy


damianw

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

mam prośbę, czy ktoś mógłby mi przesłać schematy instalacji czujnika płynu do spryskiwaczy?

Moje audi firmowo wyszło z pakietem "BIEDA-LINE", bez komputera, bez podświetlenia schowka, bez ogrzewanych lusterek, bez fotochormu, bez wspomnianego czujnika itp itd. Powoli trochę ogarniam i doposażam. Chciałbym dodać i ten czujnik. Ale nie wiem gdzie poprowadzić sygnał i gdzie go podłączyć tak jak w oryginale.

Kiedyś, ktoś wspominał gdzie idzie sygnał, ale nie mogę odnaleźć tego postu/wątka.

Wiem, że trzeba dokodować i wiem gdzie - MCE 09 i instrument cluster.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, fizycznie to na 100% nie wiem, bo muszę nadkole odkręcić i sprawdzić czy jest (zamierzam jutro sprawdzić bo dostęp dość prosty).

Choć patrząc po ETCE występował tam też korek czyli zaślepka. A widząc moje mega bogate wyposażenie z jakim wyszedłz fabryki to istnieje 99% szans, że go nie zamontowali, pewnie instalacji też nie będzie.

Czujnik jest nie zakodowany w MCE09 i instrument cluster. Kiedyś aktywowałem go w liczniku, bo myślałem, że to tylko to, ale żadnego komunikatu nie było. Potem znalazłem, że dokodować trzeba mce ale już nie próbowałem. Kolekcjonuje graty do kilku modów i od razu chciałbym zamówić wtykę i piny do niej + czujnik. No i przydałby się jakiś schemat jak i gdzie podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...