Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis/sprawdzenie ogrzewania postojowego Eberspacher


kdawid

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

może mi ktoś doradzić gdzie na Podkarpaciu można sprawdzić- serwisować piec ogrzewania postojowego Eberspacher (fabryczny pionowy piec montowany w b6/b7).

Planuje montaż webasto do mojego b7 1.8t, kupiłem używany piec i chciałbym go sprawdzić przed montażem w aucie, żeby uniknąć ponownego wyjmowania pieca jak okaże się że jest coś z nim nie tak.

Orientuje się ktoś czy jest możliwość sprawdzenia pieca poza autem? A jeżeli tak to gdzie znajdę fachowców którzy to zrobią?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, polecam ci na milon %, jedz to tego gościa nie dość że to prawdziwy fachowiec (nie ma wymalowanego warsztatu, pięknego biura ale kawą napewno cię poczęstuje a jak będziesz chciał to i piwkiem) ale zna się na swojej robocie, nie żdziera kasy, no poprostu prawdziwy FACHURA, przez telefon też chętnie pomoże

Janusz Bąk - "Stefano" okolice stalowej woli, tel. 601 052 155

TU MASZ JAKBY TO MOŻNA NAZWAĆ JEGO "REFERENCJE" http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=2681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiar :hi:właśnie kogoś takiego szukam :)

na pewno skorzystam bo nie chcę montować w ciemno i później demontować i naprawiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M&M service z straszydla, byłem u nich ostatnio z piecem nordica i szybko postawili diagnozę, teraz poszukuję częsci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam udało się?

Z braku części do moda przekładam to webasto na lato wiec na razie nie dzwoniłem ale na pewno przed montażem będę chciał sprawdzić tam piec.

Ma ktoś może na zbyciu tłumik to pionowego webasto w nadkole b7 bądź węże paliwowe do webasto fabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam udało się?

Z braku części do moda przekładam to webasto na lato wiec na razie nie dzwoniłem ale na pewno przed montażem będę chciał sprawdzić tam piec.

Ma ktoś może na zbyciu tłumik to pionowego webasto w nadkole b7 bądź węże paliwowe do webasto fabryczne?

pytaj Stefano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pytaj Stefano

Dzięki, faktycznie zadzwonię do Niego i popytam o sprawdzenie pieca i może ma jakieś części które potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...