Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka elektrycznie skladane...B5


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

w poniedzialek kupuje jedno lusterko ( lewe od kierowcy ) od audi a4 po roku 99. Ksztaletem jest troche inne ale mocowanie jest takie samo prawda??

Chce zmeinic na te po 99 r bo przez przypadek kupilem zle nakladki in-pro i ni choinka nie pasuja :lol:

Cierkawostka jest to , ze lusterko jest elektrycznie skladane.

I tu jest pytanie.

Czy wogole byly lustra el skladane??

I czy moze jest ono z innego modelu ale mocowanie pasuje bo sprzedawca zapewnia , ze w 100% pasuje do budy B5.

I gdzie wogole mialby sie znajdowac taki przycisk od skladanych lusterek??

Troche bez ladu i skladu napisalem posta ale chyba wiecie o co chodzi :twisted:

Pozdrawiam i licze na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 składa się lusterka tym samym ciuczkiem , którym regulujesz lusterka.Przekręcasz go po prostu w dół i się składają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w b5 byly takie lustra czy sa one moze od innego modelu??

Pokopałem troche w necie i wychodzi na to , że były i ten dodatek kosztował 1491zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w b5 byly takie lustra czy sa one moze od innego modelu??

Pokopałem troche w necie i wychodzi na to , że były i ten dodatek kosztował 1491zł :wink:

Wow to sobie policzyli.

U taty w 806 jest w standardzie, przynajmniej w jednym i drugim mial skladane elektrycznie, glownie dlatego ze jest strasznie szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 była opcja składanych lusterek, a składało sie tym samym pokrętłem którym wybiera się prawe albo lewe lustro do ustawienie, pokretło po lewy skrajnym położeniu przesuwało sie o bardziej i sie lustra skałdały, a nieźle sobie policzyli za tą opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo! W kazdym B6 sa skladane lusterka??:)

Nie :mrgreen: To jest opcja dodatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie audi a4 95r 1.6 lusterka i elektrycznie regulowane i podgrzewane i składane są silniczki jest instalacja silniczki działają tylko! nie mam takiego włącznika lusterek co by się składały (gdzie to można dostać?). Aco do podgrzewania u mnie też cały czas maty są podgrzewane ale postaram się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie audi a4 95r 1.6 lusterka i elektrycznie regulowane i podgrzewane i składane są silniczki jest instalacja silniczki działają tylko! nie mam takiego włącznika lusterek co by się składały (gdzie to można dostać?). .

To jakim cudem masz składane , skoro nie masz pokrętła do ich składania ?? A tego cycuszka dostaniesz w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie wiem czemu helmuty nie wstawili mi włącznika odpowiedniego mam włącznik 3-stopniowy prawo środek lewo ale lustra się nie składają

Nie składają się , bo ten włącznik powinien przekręcać się jeszcze na środek na dole i wtedy by się składały.Najlepiej sprawdź kody wyposażenia czy powinieneś mieć składane lustra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a jak nie powinienem to nie mogę ich sam podłączyć? stoi coś na przeszkodzie?

Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie.Jak tylko dasz rade to rób i zdaj relacje na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - zdobądź numer fabryczny audi tych lusterek i poszukaj w ETKA od czego one pochodzą. Dla aut po lifcie sporo części ma początkowe oznaczenie 8D0 xxx xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...