Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Późno leci ciepłe powietrze


Łukasz Milczarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z moją audi. Sytuacja wygląda tak że wolno się nagrzewa nagrzewnica otóż 90 stopni na zegarach jest juz po około 6 km a z powietrze nadal leci letnie dopiero po przejechaniu jakiś 15 km leci ciepłe powietrze ze środkowego nawiewu aby z bocznych leciało trzeba poczekać kolejne 10 km.Ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem ?

Audi posiada climatronic

Edytowane przez Łukasz Milczarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płukałem ze znajomym jakims specyfikiem nagrzewnice i skonczyło sie jej wymianą bo po płukaniu ta chemia straciła szczelność

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


płukanie dopiero możliwe na wiosne nie chce ryzykowac teraz wymiana w taka pogode jakies inne pomysly ?

Wymiana nagrzewnicy, mnie ta przyjemność spotkała przy -10. Oddaj wóz do warsztatu, w dzień zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płukanie dopiero możliwe na wiosne nie chce ryzykowac teraz wymiana w taka pogode jakies inne pomysly ?

Ja bym ci radził przepłukać nawet teraz -> mozesz to zrobić nawet na początek wodą destylowaną, filtrować ją i zmieniać kierunek obiegu - u mnie wyleciało sporo malutkich kawałków "kamienia" czy czegoś innego. Juz po tym było dużo lepiej a ryzyko zerowe....

tyle że u mnie prawie ciepłe powietrze z nagrzewnicy nie leciało - raczej letnie .... i może dlatego pomogło. ....

Potem jeszcze przepłukałem płukanka do chłodnic i jest git .... już z 5 lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klimatronicu pojawia mi się błąd 04.3 Czujnik temperatury w kanale świeżego powietrza, czasem przerwa ma on jakiś wpływ na lecące powietrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...