Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wskaźnik paliwa


wojtek26

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można wyregulować wskaźnik poziomu paliwa mam taki problem ze zapala mi sie rezerwa jak pokazuje mi 1/4 zbiornika i mam wtedy jakieś 6 litrów. Można jakoś przestawić wskaźnik. Po zatankowaniu na full rusza mi sie dopiero po jakiś 300 km. Wydaje mi sie ze wskazówka jest przestawiona. Licznik mam od modelu po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij czujnik poziomu paliwa z baku (jest wizjer w bagazniku pod wykladzina) i sprawdz sciezki na potencjometrze czujnika czy nie sa wytarte. Mialem podobny problem, najpierw pokazywalo maks pol baku po zatankowaniu do pelna, pozniej padlo na amen, a rezerwa sie caly czas swiecila. Nowy czujnik zalatwil sprawe. Czesty problem w starszych A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wyregulować wskaźnik poziomu paliwa mam taki problem ze zapala mi sie rezerwa jak pokazuje mi 1/4 zbiornika i mam wtedy jakieś 6 litrów. Można jakoś przestawić wskaźnik. Po zatankowaniu na full rusza mi sie dopiero po jakiś 300 km. Wydaje mi sie ze wskazówka jest przestawiona. Licznik mam od modelu po lifcie

Można vagiem skalibrować wskazanie poziomu paliwa, u ciebie powinno być LICZNIK/ADAPTACJA/KANAŁ 01, nie wiem czy można kalibrować punkt zapalania kontrolki rezerwy... nie znalazłem takiego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny kłopot...Paliwo siękończy w zbiorniku a wskażnik pokazuje 1/4 paliwa w zbiorniku...Rezerwa zapala się w dobrym momencie...Czujnik w zbiorniku jest dobry....kupiłem drugi i jest tak samo....Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...