Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

To jedzie ktos z chelma moze i ja sie zabiore :)

ja jutro odpadam, za duzo na glowie spraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jedzie ktos z chelma moze i ja sie zabiore :)

ja jutro odpadam, za duzo na glowie spraw

Ja jutro tez Raczej odpadam :wallbash: bo samochodu raczej nie będe miał dostępnego do godzin popołudniowych :thumbdown: ale jako pasażer zawsze mogę się zabrać :gwizdanie: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego widać, że chyba będę sam ;( no ale ja będę może jednak ktoś do mnie dołączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego widać, że chyba będę sam ;( no ale ja będę może jednak ktoś do mnie dołączy.

No ja np. też nie dojadę :decayed: Chyba że przełożysz tego spota na inny termin? Bo nikomu on nie pasuje :decayed: Może za 2 albo 3 tygodnie? Bo za tydzień też nikomu nie pasuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej chwili już nie będę zmieniał terminu jeśli nie wypali następny będzie być może za 2 miesiące, bo szkoda kogoś na siłę uszczęśliwiać :confused4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej ustalaj termin tu na forum z ludźmi, a nie podajesz jakiś termin sam. Najlepiej tydzień/dwa wcześniej podaj propozycje i jak się ludzie zbiorą/zadeklarują to pisz termin w pierwszym poście i już :) Może uda się ludzi z LKA wyrwać do Zamościa :) Tylko musisz proponować to dużo wcześniej, a na bank się ludzie zbiorą :) Ja też z chęcią się kiedyś przejadę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem ze mam jutro 1 rocznice ślubu :shocked: i dlatego nie moge wpasc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem ze mam jutro 1 rocznice ślubu :shocked: i dlatego nie moge wpasc :kwasny:

:polew: brawo :naughty: Widać kolega ma pamięć do dat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż sobie przypomniał bo jakby nie to strach pomyśleć..... :naughty: Pewnie by było: :baseball::kox:

Ja jak się wyrobię to wpadnę ale nie wiem czy na pewno. i tak będę w trasie to co by mi zależało nie wpaść. Tylko ten czas... :kwasny: ale to się jutro będę martwić :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:30_________________________________________________A pierwszy spot to wiadomo że tłumów nie będzie ale powoli się rozkręci i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że tłumów nie będzie ale powoli się rozkręci i będzie :good:

U nas w Chełmie tez na początku nie było tłumów ale z czasem sie rozkreciło troszkę :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin następnego napewno będzie dużo wcześniej. Co do tego terminu to jak pisałem ten wątek dodałem, żeby były jakieś sugestie no ale oprócz deklaracji STO_PROCENT i edekxp (najbardziej miejscowi) to zero sprzeciwu lub zaproponowania innej daty. Wysłałem zaproszenia do ludzi, których znalazłem w użytkownikach z samego Zamościa jak mieli zadeklarowane oraz z pobliskich miejscowości. No ale jak widać to więcej z Wami tu dyskutuje niż co powinni być bardziej zainteresowani w tłumaczeniu co mają najbliżej. No ale myślę, że w przyszłości rozwinie się ten wątek oraz będzie więcej ludzików na spotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawitam na pewno (chyba że się ziemia rozstąpi) :decayed: Śledziłem ten wątek od początku ale nie chciałem się deklarować bo nie wiedziałem na 100% czy będę miał wolne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: no już mnie to cieszy, że sam nie będę i poznam nowych ludzi :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 12:56_________________________________________________No i po I historycznym spociku Zamojskim na który zawitali STO_PROCENT, Nemek20 i RAFAL_ no i oczywiście ja :D. Jak na pierwszy raz to było elegancko frekwencja :good:. I juz wstępnie ustaliliśmy datę kolejnego spotu na połowę lutego dokładnie podam w temacie tylko zajrzę do kalendarza :naughty:.

Dzięki Wszystkim co przybyli i czekamy na kolejnych kolegów lub koleżanki na następnych spotach.

Wstawiam pierwsze zdjęcie które robiłem telefonem kolejne będą w najbliższych dniach gdy kolega RAFAL_ dośle mi na maila :)

ispotes2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy w Lublinie spotkanie w sprawie Zlotu na WOŚP dlatego nikt nie zawitał

postaramy się kiedyś uderzyć do was na spot

gratuluje podjęcia się organizacji,pamiętam pierwszy mój spot w Lublinie blisko 3 lata temu-było nas 6

powodzenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zdążyłem :kwasny:

A do której był spocik??? Bo jak do ok 17 to bym jeszcze może na godzinkę zdążył. No ale przepadło :wallbash:

To jak będzie ustalany następny spocik to się pomyśli nad wyjazdem :kox:

Cóż początki zawsze bywają trudne ale Zamość to nie jest jakaś mała miejscowość i chętni się znajdą

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelo Serdecznie zapraszam na kolejne spociki, a swoją drogą czytałem u Was w temacie, że organizujecie coś odnośnie WOŚP. Pewnie i ja bym się prawdopodobnie pojawił (11.01) no ale akurat pracuje tego dnia.

No i nie zdążyłem :kwasny:

A do której był spocik??? Bo jak do ok 17 to bym jeszcze może na godzinkę zdążył. No ale przepadło :wallbash:

To jak będzie ustalany następny spocik to się pomyśli nad wyjazdem :kox:

Cóż początki zawsze bywają trudne ale Zamość to nie jest jakaś mała miejscowość i chętni się znajdą

Pozdro

Po 16-tej rozjechaliśmy się, a data jest już mniej więcej ustalona czytaj podklejony watek (czyt. na samej górze tematu) myślę że będzie pasował wszystkim zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i Lublin zajedzie :> :wink4:Gelo nie wypada tam nic innego tego dnia? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...