Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

na hu... ci takie cudowianki, wychowaj dziecko klasycznie, dbaj o nie , sprzet tego za ciebie nie zrobi nowoczesny tata, ja wole zdrowe i sprawne dziecko , popatrz 30 lat wstecz jak dziecy były wychowywanie i w jakich warunkach a zobacz teraz jakie to geny dzojstikow nawet biegac nie umieja , i tylko komputer oni ne wiedza co to znaczy skakac po drzwie i co to marchewka :decayed:pozdrawiam nowoczesnych tatusiow z super gadzetami krzywdzacych dzieci ,

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: ale lekarz kazał :slina: przepraszam :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak lekarz kazał to może być każde, aby tylko nosić dziecko twarzą do siebie. Tak teraz jest przy "pampersach" kiedyś przy pieluchach tetrowych ta wada ortopedyczna praktycznie nie występowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się . To tylko zdjęcie poglądowe. Bo jak w sklepie się spytałem o nosidełko to mi fotelik przyniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hu... ci takie cudowianki, wychowaj dziecko klasycznie, dbaj o nie , sprzet tego za ciebie nie zrobi nowoczesny tata, ja wole zdrowe i sprawne dziecko , popatrz 30 lat wstecz jak dziecy były wychowywanie i w jakich warunkach a zobacz teraz jakie to geny dzojstikow nawet biegac nie umieja , i tylko komputer oni ne wiedza co to znaczy skakac po drzwie i co to marchewka :decayed:pozdrawiam nowoczesnych tatusiow z super gadzetami krzywdzacych dzieci ,

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: ale lekarz kazał :slina: przepraszam :dontknow:

pier*ol go - słuchaj elma - nie pij Sprit'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lekarz kazał to może być każde, aby tylko nosić dziecko twarzą do siebie. Tak teraz jest przy "pampersach" kiedyś przy pieluchach tetrowych ta wada ortopedyczna praktycznie nie występowała.

Po Marku odrazu widać że doświadczony tatuś. Wie odrazu o co chodzi. Michał- kazanie jak u ojca rydzyka. Gadzety krzywdzące dzieci WTF? Co ja mama madzi z sosnowca? Ręce opadają. No coż trzeba uzupełnić listę.

1 gosci z kangura

2 elmo814

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co problem z bioderkami??

noszenie w nosidełkach lub chustach lub maj taj jest po prostu wygodne, zwłaszcza gdy ma się dwójkę dzieci i trzeba sobie samemu poradzić

ja polecam maj taj: Mei Tai wiązanie z przodu - majtaj.pl

poza tym w czym się kłóci klasyczne wychowanie z noszeniem dzieci w nosidełkach

Elmo jak nie ma pojęcia niech nie chrzani.

Pozycja z chusty lub nosidełka wymusza pożądaną pozycję dziecka co przy problemach z biodrami ma duże znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja mama nosiła Cie bez MAJ TAJ KUNGFU PANDA I JAKOS RADZISZ SOBIE W ZYCIU , nie masz problemow z bioderkami i innymi rzeczami

zycze zdowia, i wiecej "madrych" lektór na ktorych robia kase obiboki a pozniej amerykanie jednak udowodnia ze cos jedna jest nie halo, baw sie w nowoczesnosc

lepiej zapisz dziecko na dodatkowy wf taki z prawdziwego zdarzenia badz na angielski, a dla nowoczesnego maluszka ktory je sztuczne pokarmy polecam stroje tommy hilfiger, i eko gowniane zarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja mama nosiła Cie bez MAJ TAJ KUNGFU PANDA I JAKOS RADZISZ SOBIE W ZYCIU , nie masz problemow z bioderkami i innymi rzeczami

zycze zdowia, i wiecej "madrych" lektór na ktorych robia kase obiboki a pozniej amerykanie jednak udowodnia ze cos jedna jest nie halo, baw sie w nowoczesnosc

lepiej zapisz dziecko na dodatkowy wf taki z prawdziwego zdarzenia badz na angielski, a dla nowoczesnego maluszka ktory je sztuczne pokarmy polecam stroje tommy hilfiger, i eko gowniane zarcie

Michał...

...chyba chcialbym, abyś został matką mojego kolejnego dzieciaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherlock , powiem ci tak , u chłopcow mniej lekarze zwracja uwage na bioderka , małgo kładzie sie na łóżku na brzuszku i sam naturlanie sie rozejda jak u żabki tylko sukcesywnie , mozesz tez nosic na biodrach u siebie , a ze masz troszke brzucha to musisz uwazac:wink::grin:, pozatm u dziewczynek kładzie sie wiekszy nacisk na bioderka , bo jak o mowie lekarze w przyszłosci one beda rodziły dzieci i aby uniknac problemów z porodem wiekszy nacisk na stosowanie pieluszki ortopedycznej u dziewczynek

pozdrawiam ENDRJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta małe dziecko na wf

ile Ty dzieci widziałeś w życiu??

jak by klasyka była taka cacy to byś 126p jeździł

moja Żona która jest fizjoterapeutą twierdzi, że nosidła są jak najbardziej ok

chodzików za to trzeba unikać jak ognia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedno mojej wpowiedzi co do super hiper produktów nie tylko dla dzieci

-"Elmo jak nie ma pojęcia niech nie chrzani."

wojci co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co on się tak nakręcił. Półroczne dziecko każe mi na angielski zapisać. He he.

Lekarz kazał młodego nosić w tym nosidełu 1mc jak mu nie pomoże czeka go pielucha ortopedyczna. To co mam to olać. ?

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Wojci , a czemu chodzików unikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi chodzikami to nie tak do końca moje dwa ancymony wylatały się w nich i nic się nie działo, jedynie lepiej dla rodzica, bo nie trzeba wszystkiego ściągać z mebla, bo nie dostanie z chodzika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie ze nie ma skutków ubocznych w stawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w stawach dziwne nie widzę tu skutków przyczynowych chyba, że ktoś podwiesi dziecko i tylko palcami dotyka do podłogi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...