Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I ja tez smigam..;)ostatnio na Twierdzy 2 avanty razem ze mna jeden czarny drugi srebrny ale nie wiem czyje to..;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja...

Gdzie (Waszym zdaniem) najlepiej można poćwiczyć "wychodzenie z poślizgu" w tym mieście?

Osobiście często zaglądam na tyły galerii Revia i dziwnym trafem zawsze jak zimą tamtędy przejeżdżam to auto mi ucieka bokiem.

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wieczorami smigam obok abry. Czasami jednak zagladaja tam paly. A poza tym to po miescie gdzie sie da z dala od kraweznikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj?!

Wybiera się ktoś na małą ślizgawkę?

Pytam, bo nie wiem czy jechać na miasto czy usiąść w fotelu i otworzyć browarek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie spory bezproblemowy parking bez krawężników w Sitańcu naprzeciwko Orlenu natomiast w Zamościu nie mam pojęcia gdzie można poślizgać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking bez krawężników w Sitańcu naprzeciwko Orlenu

Za dużo tam "Golf'ów" z zaciągniętym ręcznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfy i tym podobne beda zawsze i wszedzie.. wiem bo sam na recznym w golfie 4 smigalem.. ale Nudzilo mi sie dlatego wybralem na 4 naped..;))

Edytowane przez kmr91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKP tam na bocznicy w lewo (za budynkami LHS) - nie ma dużo miejsca, ale bączki da się pokręcić spokojnie
Parking obok cmentarza na karolówce - dużo miejsca na bączki
Parkin za abrą - taki bardziej techniczny, można poćwiczyć wychodzenie i wchodzenie w zakręty bokiem ale jest też trochę miejsca na bączki
SItaniec - nigdy nie jeździłem, ale ogólnie dużo miejsca
Parking w karpiu - też dużo miejsca

Czy gdzieś jeszcze w Zamościu to nie wiem. Ja spontanicznie wyszukuję sobie miejscówki :)
Każdemu kto ma 1.8t poleca po bączkach zajrzeć na turbinę - tak czerwonej jeszcze nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o rampie za lhs? Nie chciałbym tam bokiem w dziure wpaść. Każdy marketowy parking po zamknieciu dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Mowa o rampie :) Spokojnie jest tam tyle miejsca by z glowa posmigac baczki. Wczoraj uskutecznialem. Bo jezeli szalenstwo na maksa to to miejsce sie totalnie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez Carrefour'a przejeżdżałem. Kolejny znak położony. Ludzie potrafią się bawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje fachowca z VAGiem z okolic LZ lub LC zeby wpadł do mnie i podłączył się do mojej a4 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez Carrefour'a przejeżdżałem. Kolejny znak położony. Ludzie potrafią się bawić :D

[emoji14]olew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nie idzie skasować:

Audi A6 od 2000


Kasowanie inspekcji serwisowej odbywa się następująco:

1. Nacisnąć i przytrzymać przycisk X,
2. Włączyć zapłon,
3. W polu wyświetlacza licznika okresowego pojawia się napis "SERVICE!" lub "SERVICE IN xxxx KM,
4. Zwolnić przycisk X,
5. Nacisnąć przycisk Y, aby cofnąć wskazanie,
6. W polu wyświetlacza licznika okresowego pojawia się napis "SERVICE in 15 000 km",
7. Wyłączyć zapłon.

Uwaga !

Ręczne kasowanie inspekcji powoduje automatyczne przestawienie licznika na stałe okresy serwisowe (bez LongLife).
W celu zachowania inspekcji typu LongLife wskazanie terminu przeglądu musi zostać cofnięte przy użyciu odpowiedniego urządzenia diagnostycznego,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się dać recznie przyciskami tak jak w B6<br />http://instrukcja.pl...cji_serwisowych

<br /> <br />Można ale w wersji C5 a ja mam C6 i tylko przez kabelek da się ustawić.<br/>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...