Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powrot do wczesniejszego soft z K0900 na K0767


hispano73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie. Próbował ktoś powrócić z softu F900 lub 942 na wcześniejszy,czyli 767 w Audi A4,A5 lub Q5???

Wiadomo przez emergency update(zielone menu). Dodam,ze soft F900 nie ma update,ale mam skrypt,którym można go dograć(czy ktoś z Was próbował dograć ten skrypt update do softu F900 lub 942)

Czekam na wasze info.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zapytac tylko w jakim celu ?

Mozna amigo ;) ,

Chodzi o to,ze mam problem z błędem 16347(Serwer Audi wie ze sam wgrałem soft(co moge robic bez problemu) a nie u nich, dlatego chce go usunąć i wrócić do oryginalnego 767) a najważniejsze to myślę, ze na sofcie 767 i z skryptem który mam, wróci mi z powrotem Traffic on-line,bo licencje miałem do 20.8.2017,natomiast soft F900 i wyższy blokuje komunikacje z autami, które nie maja seryjnie Audi Connect. :)

Co koledzy nikt jeszcze tego nie robił??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem nigdy robić takich trików. Mam trochę inny aktywator niż ten dostępny za free. Myślę że soft 900 jest ok i nie ma co zmieniać

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem nigdy robić takich trików. Mam trochę inny aktywator niż ten dostępny za free. Myślę że soft 900 jest ok i nie ma co zmieniać

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Masz racje,ale to nie chodzi o aktywator,bo do softu nie trzeba zadnego aktywatora ,tylko poprostu najpierw wgralem nowe mapy 6.22.4 na soft 767(moj orginalny) a dopiero potem dogralem nowy soft F900 i stad ten problem(Blad) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez user defindera trzeba robic kazda aplikacje recznie odznaczajac V

Ok zgadza sie Grzegorz ,ale Ja robilem to na "wariata" zeby chodzil mi traffic on-line na sofcie 767 z mapami 6.22.4....

Powtarzam pytanie .. Nikt nie wgrywal do softu F900 skryptu emergency update????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze sensu obniżać co kolwiek u mnie wszystko działa bez żadnych błędów , oczywiście poza aso

online.jpg[/url]

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robie sam,bo lubie "majsterkowac" przy MMI choc stac mnie zaplacic w ASO ;)

dlatego nigdy ta jednostka nie będzie w pełni funkcjonalna , z tego co wnioskuje szkoda ci na usługi poza ASO a co dopiero w ASO

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robie sam,bo lubie "majsterkowac" przy MMI choc stac mnie zaplacic w ASO ;)

dlatego nigdy ta jednostka nie będzie w pełni funkcjonalna , z tego co wnioskuje szkoda ci na usługi poza ASO a co dopiero w ASO

Nie bede sie kolego dogadywal z Toba w tej sprawie,ale uwiesz mi ze kupujac nowe auto za ponad 200 tys zl stac mnie na aktualizacje softu za 120zl i map za 800 zl w ASO,ale uwazam ze jest to tzw. zlodziejstwo majac auto na gwaracji 5 letniej(aktualizacje powinny byc Gratis). Druga sprawa to jak pisalem, lubie grzebac w swoim aucie,ktore nadal jest na gwarancji. :)

P.s.

Chodzilo mi tylko,zebys napisal pare slow jak ruszyc trafic on-line po tej zmianie ktore wprowadzilo Audi,poniewaz wczesnie mialem uruchomione i licencje do 8.2017 a teraz chodzi mi wszystko oprocz Trafic. ;)

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w ASO kosztuje od 1300-1600zł ,


PS grzeb dalej to utracisz tą gwarancje , za samo zaktualizowanie na własną reke mmi już ja pewnie stracisz po podłączeniu w serwisie do ODIS odrazu poinformuje o błędach w sterowniku 5f

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w ASO kosztuje od 1300-1600zł ,

PS grzeb dalej to utracisz tą gwarancje , za samo zaktualizowanie na własną reke mmi już ja pewnie stracisz po podłączeniu w serwisie do ODIS odrazu poinformuje o błędach w sterowniku 5f

Zalezy dla kogo kosztuje 1300-1600 zl. Jak jestes stalym klientem i kupujesz nowe auta w salonie to masz inne ceny. No widzisz nawet chlopaki z serwisu pytali sie jak powlaczalem pare extras w swojej Q5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok tylko przy pierwszej naprawie gwarancyjnej , samochód zostaje podłączony do serwera online , poznań weryfikuje zczytywane są wszystkie dane z głownego serwera audi i jezeli jakiekolwiek kodowania , adaptacje , nie zgadzaja się z fabrycznym klient traci gwarancje , co dopiero już błędy w sterownikach , bynajmniej tak jest w salonach porsche na śląsku nie wiem jak w reszcie kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok tylko przy pierwszej naprawie gwarancyjnej , samochód zostaje podłączony do serwera online , poznań weryfikuje zczytywane są wszystkie dane z głownego serwera audi i jezeli jakiekolwiek kodowania , adaptacje , nie zgadzaja się z fabrycznym klient traci gwarancje , co dopiero już błędy w sterownikach , bynajmniej tak jest w salonach porsche na śląsku nie wiem jak w reszcie kraju

Zgadza sie ,tracisz gwarancje na nawigacje a nie na cale auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ,tracisz gwarancje na nawigacje a nie na cale auto a na sterowniki powiązane czyli jakie kolwiek usterki ze sterownikiem 5F , Modułem komfortu 46 , oraz Instrument 17, cala reszta jak najbardziej na gwarancji czyli sinik blacha skrzynia zawieszenie itp

Wszystko ok tylko przy pierwszej naprawie gwarancyjnej , samochód zostaje podłączony do serwera online , poznań weryfikuje zczytywane są wszystkie dane z głownego serwera audi i jezeli jakiekolwiek kodowania , adaptacje , nie zgadzaja się z fabrycznym klient traci gwarancje , co dopiero już błędy w sterownikach , bynajmniej tak jest w salonach porsche na śląsku nie wiem jak w reszcie kraju

Zgadza sie ,tracisz gwarancje na nawigacje a nie na cale auto a na sterowniki powiązane czyli jakie kolwiek usterki ze sterownikiem 5F , Modułem komfortu 46 , oraz Instrument 17, cala reszta jak najbardziej na gwarancji czyli sinik blacha skrzynia zawieszenie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...