Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o sposób puszczania muzyki


elemental1

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie mam RNS-E i mam problem bo chciałbym odtwarzać muzykę z telefonu (smartphone HTC one m9). Sęk w tym, że przez bluetooth nie paruje mi się i nie wiem co zrobić. Jak wejdę w tel to piszę że

"Your telephone may not be connected or attached properly"

:) I nic się nie dzieje. Nawet jak ustawie bluetooth w telefonie i w samochodzie ten sam PIN. Nie reaguje. Nie widzą się. A jak się cudem zauważą to i tak się nie parują?

Najbardziej mi się marzy by np puszczać muzykę ze spotify poprzez bluetooth na RNS-E. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to czy jak wyszukujesz w telefonie urządzeń przez bletooth to czy znajduje Ci urządzenie Audi i coś tam dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wynajduje to skąd wiesz, że masz moduł bluetooth?

nie wiem jak w B7 ale w B6 jest tak, że moduł bluetooth służy do połączeń telefonicznych nie można przez niego słuchać muzyki,


Jeśli chcesz muzykę z telefonu to pozostaje Ci podłączenie wyjścia AUX do RNS-E w miejsce gdzie powinna być zmieniarka jest temat na forum o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dobrze pisze, moduł bluetooth jest tylko do połączeń telefonicznych. Ja zrobiłem tak: kiedyś dokupilem emulator zmieniarki który ma wejście liniowe, usb i na karty Sd, niedawno dokupilem adapter bluetooth zasilany z usb z wyjsciem liniowym, wygląda jak pendrive i kosztuje do 30zl albo taniej, jest podłączony na stałe do wejścia usb w zmieniarce aby miał zasilanie, kabelkiem wyjscie liniowe jest połączone z wejściem liniowym zmieniarki. W rezultacie mam dźwięk poprzez bluetooth z telefonu i dodatkowo moduł telefoniczny bluetooth także w tym samym czasie się podłącza. Słucham zwykle audiobooków podczas jazd (lepiej znoszę jazdę w korkach) a jak ktoś dzwoni to odtwarzanie się zatrzymuje automatycznie na czas rozmowy.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć linka w odpowiednim temacie może ktoś już tam to przerabiał zestaw z allegro a jeśli nie to może coś tam wyczytasz a jeśli kupisz i będzie działać to daj znać bo w zasadzie też będę się przymierzał do wyjścia aux do rnse

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130457-wejscie-aux-dla-rns-e/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...