Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy Avant przedlift posiadał kanape (materiał) z 3 zagłówkami? rocznik 98


serfin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

jak w temacie czy Avant przedlift posiadał kanapę (materiałowa zwykła ) z 3 zagłówkami? rocznik A4 B5 Avanta to 98r, zauważyłem, że w aucie z którego zainteresowany jestem fotelami i kanapą - jest kierownica 4 ramienna już z poduszką polift i nie wiem co myśleć. Sprzedający kanapę twierdzi że jest to zestaw przedliftowy- taka była jego odpowiedz jak zapytałem dokładnie gdzie w kanapie znajdują się miejsca z zatrzaskami na uchwyty z karoserii. Ale nie jestem przekonany co do tego info, niestety zdjęć tyłu kanapy nie dostałem a widząc zdjęcie wnętrza auta i bazując na kierownicy z poduszką airbag w centrum którego jest kółko i logo 0000 mam obawy, że jest to już polift chyba że 98rok to taki przejsciowy był i częśc rzeczy pakowali z przedlifta a czesc juz z polifta albo ktoś majstrował przy tej audicy i zmieniał kierownice z poduszką (tj. modził lub auto mialo przygodę i źle dobraną kiere z poduszką) Pomożecie? za każde info będę bardzo wdzięczny. Nie chce zamawiać wnętrza auta w "ciemno" bo jak przyjedzie to do mnie i okaże się że jednak jest to z polifta to strace na przesyłce w obie strony kupe kasy tj równowartość foteli i kanapy a to już mi nie uśmiecha się :/ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam avanta z 1998r i mam kierę poliftową taką o jakiej mówisz, 4-ramienna z kółkiem i logiem w środku. Mam tak samo 3 zagłówki w tylnej kanapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sposób mocowania tylnej kanapy jaki masz? juz poliftowy tj z boków kanapy podobnie jak w A4 B6? czy po staremu czyli przedliftem otwory są na tylnej ścianie oparcia kanapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98r. to już pierwszy lift, jeśli po wrześniu to już II

w sumie nie bardzo rozumiem o co pytasz, ale brat wsadzał skórę z 97 czy 98 do 99 i nie ma żadnej różnicy, poza kostkami przednich foteli, ale nie o tym temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam identycznie. Trzy zagłówki, kiera poliftowa, 1998 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lifcie były głównie 4-ramienne

inny tunel, zegary, deska nieco lepiej wykonana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...