Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie w klubie :a4fan: W tym dziale się tylko witamy. Poczytaj na początek trochę forum i na pewno znajdziesz odpowiedzi na te pytania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Posiadam Audi a4 b6 cabrio 2.4lpg rok 2002. Chcialam sie zapytac, czy drzwi lewe beda pasowaly z rocznika 2005 do 2002??? Nie mam pojecia i mam nadzieje, ze ktos mi pomoze. Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie !

Jestem z Trójmiasta / Gdyni. Dołączyłem do grona fanów Audi ze względu planów kupna audi a4 b6. Obecnie niestety jeżdżę Oplem ( ;d ) Astrą G silnik 1.6 benzyna + lpg z 98r.

Z zawodu jestem czynnym mechanikiem okrętowym od roku lecz w chwilach wolnych od 6 lat zajmuję się mechaniką samochodową w tym również Audi. Chciałbym zmienić auto z tego względu, że Audi to klasa sama w sobie a komfort jazdy jest kosmiczny ;)

Pozdrawiam

RayFal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan: W tym dziale się tylko witamy. Poczytaj na początek trochę forum i na pewno znajdziesz odpowiedzi na te pytania :hi:

Witaj Hogo,

tak jak napisałem przeprosiłem, że post w nieodpowiednim miejscu...ale tak naprawdę dotyczy kilku wątków...

Po drugie wg. Twojej rady powinienem poczytać trochę forum i tam odszukać odpowiedzi... niestety poczytanie forum i poszukiwanie tematów to poświęcenie cennego czasu, którego ja niestety nie mam :(

I dlatego poprosiłem o pomoc tutaj, abym miał w miarę szybką informację bez szukania (a za wpis tutaj przeprosiłem Forumowiczów)... jeżeli Wasze forum nie ma ustępst to sorry dajcie znać i już mnie tu nie ma :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Piotrek i jestem z Mławy woj. mazowieckie. Od 2 tyg posiadam b6 awx avant. Wymienialem juz samodzielnie filtry itp. Mam tez kabel obw2 kkl tylko nie widze auta.. to tyle na wstepie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Audi.

Nazywam się Jacek i mieszkam w Pabianicach. Małe miasteczko położone blisko Łodzi.

Od dobrego miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 130km z 2001 roku.

Dołączyłem do forum, ponieważ lubię majsterkować czy to przy aucie czy motocyklu i myślę, że na tym forum znajdę nie zbędne informację jeśli będę potrzebował jakiejś wskazówki czy też pomocy odnośnie mojego Audi. Myślę, że na forum jest tylu fanatyków, że z pomocą nigdy nie będzie problemu :D.

Z pozdrowieniami dla wszystkich zakręconych na punkcie Audi :)

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam na imię Bartek i jestem posiadaczem swojego audi a4 b5 od 14 listopada 2015 roku. Jeszcze przed zakupem zacząłem przeglądać to forum a teraz chciałbym się też wypowiadać, dlatego dołączyłem tutaj i chciałbym serdecznie przywitać wszystkich użytkowników tego forum :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam na imię Jacek. Jestem z Leżajska, mała miejscowość koło Rzeszowa. Nie posiadam własnego auta, ale jestem w trakcie poszukiwań i chciałbym żeby było to audi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum.

Jestem Rafał, z Brzegu Dolnego ( okolice Wrocławia)

Niedawno kupilem Audi A4 B6 2.0 ALT z 2001r.

Wczesniej jeździłem hyundai'em i30 ale sprzedałem go ponieważ jeszcze pół roku w tym samochodzie a bym zaczął nosić kiecki i malować sie xD

Więc poostanowiłem sprzedać "papa mobile" i zakupić męski samochód.

Z zawodu jestem informatykiem, pracuje jako operator turbiny w energetyce, i bardzo lubie mechanike pojazdów.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów :)

Jestem Kamil, pochodzę z Łomży.

Od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B6 kombi 3.0 ASN z 2002 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...