Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysoka temperatura i gotowanie płynu


djjary

Rekomendowane odpowiedzi

już niedługo go odbieram jeszcze katy nowe i kosmetyka i za tydzień powinien być u mnie mam nadzieje ze się będzie spisywał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba , silnik w aucie czekał na nowe katy , dotarły , są zamontowane , rozrząd doregulowany i ASN wkrótce wraca na drogi :)

IMG_20170406_184400.jpg

IMG_20170406_140336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuszej przerwie asn już odebrany dawno od waskivwa jak do tej pory zrobiłem ok 400 km i jest wszystko spoko nie bierze oleju płynu chłodniczego żadne checki nie wyskakują po 1000km jestem umówiony na zmiane oleju na razie nie jeżdżę zbyt dużo z braku czasu ale jest ok skupiam się na tą chwile na detalingu auta weszło pare nowych  rzeczy i pare zostało naprawione mam nadzieje ze jako pierwszy tulejowany asn w Polsce będzie się spisywał temat można obserwować na

 

Edytowane przez djjary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak odpowietrzyć układ chłodzenia w naszych ASN-ach bo uwalił mi się zbiorniczek wyrównawczy i wyciekło sporo płynu za nim zauważyłem o co chodzi. Zbiornik już wymieniłem ale z tego co kojarzę to trzeba teraz odpowietrzyć układ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wymieniałem ale nic nie odpowietrzalem. Jest śrubka na imbus za termostatem od samej góry gdzieś czytałem że tam się odpowietrza. Zawsze się zastanawiałem do czego służy. Spróbuj.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo silnik asn 3.0 pęknięcie na 6 i 2 cylindrze silnik rozebrany planuje to naprawić ale nikt nie zna tematu i każdy ta sama opinia nowy silnik/blok nie da sie nie umie dlatego potrzebuje potrzebuje pomocy od kogoś kto to robił i wie gdzie moge to zrobić i jak to wygląda w praktyce najlepiej kontakt tel bo czasowo najszybszy jestem z bytomia auto rozebrane na swierklancu telefon do mnie 533533634 a do kolegi który pomaga mi w naprawie +48 515 179 223 śmiało dzwonić jak ktoś brał udział w naprawianiu tego bloku bo potrzebuje namiary na kogoś kto zna ten silnik i jest w stanie go zreanimować. Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kluku96 napisał:

Mam to samo silnik asn 3.0 pęknięcie na 6 i 2 cylindrze silnik rozebrany planuje to naprawić ale nikt nie zna tematu i każdy ta sama opinia nowy silnik/blok nie da sie nie umie dlatego potrzebuje potrzebuje pomocy od kogoś kto to robił i wie gdzie moge to zrobić i jak to wygląda w praktyce najlepiej kontakt tel bo czasowo najszybszy jestem z bytomia auto rozebrane na swierklancu telefon do mnie 533533634 a do kolegi który pomaga mi w naprawie +48 515 179 223 śmiało dzwonić jak ktoś brał udział w naprawianiu tego bloku bo potrzebuje namiary na kogoś kto zna ten silnik i jest w stanie go zreanimować. Pozdrawiam ;D

Masz kilka postów powyżej.Waskivw w Czeladzi.Skontaktuj się z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...