Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b6 1.8t avj błędy 16804 i 17536


matekn86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomoze mi ktos z błedami ponizej?

16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold
P0420 - 35-00 - -
17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean
P1128 - 35-00 - -
Błedy wywala mi na pb i lpg. Jakie logi zrobic? Dodam ze logow jeszcze nie robilem wiec prosilbym o wytlumaczenie jak dla laika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd ubogiej mieszanki- udaj się jak najszybciej na regulacje LPG albo siada sonda lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd ubogiej mieszanki- udaj się jak najszybciej na regulacje LPG albo siada sonda lambda

Która sonda? przed czy za katem? Bład wywalalo mi jeszcze przed zalozeniem lpg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z diagnozą proponuje wstrzymać się do zrobienia logów, logi rób parami na 3 biegu do odcinki na benzynie, wczesniej skasuj błedy nawet jak nic nie ma, kanały 002+033, 003+020, 115+118, możesz tez zrobić jeden na lpg 002+033. Z błędów to napewno katalizator nie spełnia już swojej funcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z diagnozą proponuje wstrzymać się do zrobienia logów, logi rób parami na 3 biegu do odcinki na benzynie, wczesniej skasuj błedy nawet jak nic nie ma, kanały 002+033, 003+020, 115+118, możesz tez zrobić jeden na lpg 002+033. Z błędów to napewno katalizator nie spełnia już swojej funcji.

http://vaglog.pl/log-002_033_Qyaxr.html

http://vaglog.pl/log-003_020_T0kq26C.html

http://vaglog.pl/log-115_118_C6wys.html

Niestety na lpg nie zrobilem logow bo jak mu depnalem to w okolicach 3tys obrotow odlaczalo gaz jakby sie skonczyl aprawie pelny bak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest program, jedynie co dobrze działa to turbo, reszta do sprawdzenia, ciśnienie paliwa do zmierzenia, przepływka do podmiany na sprawną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holender jak kupowalem to twierdzil ze ma 206KM. Na oko nie ma, ale od samego poczatku mialem cos do zrobienia. Turbo po regeneracji, a napinacz juz mi mechanik mowil ze cos za glosno chodzi. Przepływke tez podejrzewalem. Po Nowym Roku podmienia na jakas inna uzywana. Na 9 stycznia jestem umowiony na akcje serwisowa na wymiane cewek. A dolot wg logow raczej szczelny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po logach to za turbiną wydaje się szczelny, ale wypadałoby też sprawdzić przed czyli odcinek przepływka -->turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wstawiam do mechanika auto, bo mam gdzies wyciek oleju. Powiem zeby zerknal jeszcze na katalizator. A mam takie pytanko jeszcze bo na bagnecie i rurkach od odmy znalazlem maź, raczej krotkich tras nie robie. Auto osiaga i trzyma 90st C ale jak ustawie nawiew powiedzmy na 22st C to leci letnie

Mozecie mi powiedziec czemu nie moge przeprowadzic logowania na lpg? Instalacja nie wyrabia? Czy moze zle zestrojona?Po depnieciu odlacza gaz jakby sie konczyl a jest prawie pelny bak? A i dziekuje za wczesniejsze odpowiedzi. Pozdrawiam

Edytowane przez matekn86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor AC 250KM

Zbiornik FZWM SA

Sterownik Stag Qbox

Listwa wtryskowa AC BFC

Na moje oko pewnie listwa wtryskowa daje ciala...

Edytowane przez matekn86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lukasz13. Jak odbiore auto od mechanika to pojade do gazownika ;)

Odebralem dzis auto. Niestety turbo ponownie do regeneracji, olej w rurze od IC. W listopadzie tamtego roku regenerowalem. Mozliwe ze tak szybko padla? Po logowaniu Lukasz napisales ze jedyne co dziala to turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...