Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Komputer pokładowy


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja chyba zrezygnuje, za duzo grzebania w niuni, jestes pewien z tym okablowaniem alvaroalvaro78 ?????

Avaroalvaro78 napisał o wiązce do tempomatu a nie do komputera.

P.S Rownież mam niepełny komputer w A4 i co ciekawe mam takie dodatki jak system BOSE czy skóra a komutera nie odkodowali :confused: Więc chyba też sie zainteresuję tą manetką. Ale narazie z tego co widziałem na allegro manetki są tylko do B5 a do B6 nie ma :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa i do b6, ale wiekszosc do wersji sedan, ja do kombi szukalem 3 m-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa i do b6, ale wiekszosc do wersji sedan, ja do kombi szukalem 3 m-ce

a czym różni się manetka od sedana a od kombi :question: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez w kombi musi obslugiwac rowniez tylna wycieraczke i jej spryskiwacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrr07, a jednak trzeba wiązkę bo już napisałem do gościa z allegro...

To chyba Cię koleś w jajo robi.Przecież taśma zostaje ta co jest.Zmieniasz tylko manetke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Cię koleś w jajo robi.Przecież taśma zostaje ta co jest.Zmieniasz tylko manetke

ale od taśmy do pompy ABSu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę zamieszania się zrobiło ale temat wart jest całkowitego rozstrzygnięcia .jak się okazuje jest dużo wersji naszych niuniek bez pełnej opcji wizualizacji danych z kompa. ja też tak miałem i mam przerobione to kosztem samej manetki ( w niemieckim serwisie manetka ok 70 euro) oraz poprzez odblokowanie tej funkcji . jak się to robi tego nie wiem bo nie mam odpowiedniego sprzętu i wiedzy a gość który wykonał mi tą operację nie jest tutejszy.spróbuję dowiedzieć się co się da to napiszę . wiem też że żadnych dodatkowych kabli nie ciągnął. co do tempomatu to nie byłem zainteresowany ale sugerował że jest też taka możliwość aby w podobny sposób go dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrr07, już jest napisane jak odblokować... Ale miło jak byś się jeszcze dowiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa i do b6, ale wiekszosc do wersji sedan, ja do kombi szukalem 3 m-ce

i gdzie znalazlłeś takową manetkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat też mnie interesuje jako, że mój egzemplarz także nie ma komputerka w pełnej wersji. Niestety nie miałem wyboru bowiem była to super okazja w salonie: dosłownie kilka ostatnich sztuk z rocznika 2004 tuż przed liftingiem. Bardzo lubię ten gadżet i chętnie bym go dołożył do swojego samochodu. Więc jak napisano w jednym z poprzednich postów warto wyjaśnić ten temat do końca.

Miałbym zatem pytanie : gdzie jest zatem opisany sposób odblokowania komputerka pokładowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy , to co radzicie, bo dostalem zawiadomienie, ze przesylka z manetka juz lezy na poczcie do odebrania. Moge jeszcze sie wycofac, nie odebrac, zadzwonic - grzecznie przeprosic i zwrocic koszty przesylki. z drugiej strony dlugo jej szukalem i jezeli da sie to zrobic to szkoda bedzie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz manetkę i jedź do serwisu. Nie żałuj już tych paru PLNów. FIS to super bajer. Na szczęście zamawiając auto nie pożałowałem 1400zł (choć teraz widzę, że mozna było kupic manetkę za 300zł i dać do przekodowania w serwisie - 1000zł zostało by w kieszeni jak nic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy sprawy nie badałem (mam FIS orginalnie), ale parę postów wyzej ktos twierdził, że już to wcześniej robił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, ze w Białymstoku oprocz serwisu chyba nikt sie nie podejmie tej operacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabialem temat. spokojnie da sie to zrobic i wystarczy tylko wymienic prawa czesc manetki (mam taka do sprzedania).

pozdro

a masz ją może do avanta ?? bo jeszcze musi mieć funkcję obsługi tylnej wycieraczki :azn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam do avanta, wlasnie ja odebralem, jakies mocowanie, jest lekko ulamane, nie umiem wstawic tu zdjecia, moze ktos podpowie jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie testuję ... klikasz na opcje dodatkowi i wybierasz Select File - załączasz zdjęcie a później wyślij wiadomość .. Widać foto ??uuuu raczej nie widać więc powalczę chwilę ...wait

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź lepiej na fotosik.pl i dodaj stamtąd foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...