Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaką drukarke kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje kupić drukarkę tylko nie wiem dokładnie jaką wybrać bo będzie uzywana zadko ale musi miec też skaner no i żeby była w miare tania w utrzymaniu i nie wiem czy laserową czy normalne tuszowe pojemniki.Kwota jaka chce przeznaczyć to do 600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzadko to nie z tuszem. Będzie wysychac i wtedy gdy będziesz chciał coś wydrukować to po prostu nie będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej wieczności Brothera nie zapędzałbym się aż tak mocno :P Ale i tak w porównaniu do konkurencji wybór jest prosty - Brother :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung SCX - 4200 laserowa drukarka ma jo juz 11 lat. Jeden z najlepszych moich zakupów

w życiu. Polecam.

Edytowane przez Sebastiano87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Brothera na tusz, używam rzadko. Drukarka codziennie sama się włączy na chwilę, robi chyba coś w rodzaju czyszczenia i nic tam nie zasycha. Model to dcp-j140w, skaner, wifi itp. Kilka lat temu kosztowała 300 parę zł a tusze do niej kosztują ok 10zł za komplet. Osobiście jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w tych laserowych drukarkach brothera czy coś się wymienia co jakiś czas czy jak to jest ?

a w atramentowych pojemnik z tuszem ( zamiennik ok 3 zł sztuka ) jak jest podpiąta do zasilania czyści się co jakiś czas i tusz nie wysycha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam i polecam jak nie potrzebujesz koloru: HP LASERJET PRO M125NW :)

dużo zamienników tonerów, ciut droższa w zakupie ale w eksploatacji się zwróci :) i z wi-fi mega wygodna opcja :)

Edytowane przez adi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wolał bym w kolorze normalnie.

A czy w tych drukarkach brothera laserowych można wkładać tonery ale zamiennik i czy przy takim rozwiazaniu nie ma z drukarką problemu jakiegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą drukarkę stanowczo odradzam zwłaszcza używaną, używałem ją w biurze przez dwa lata. Po niespełna roku, coś chyba tydzień przed końcem gwarancji padła "jednostka obrazująca" (chyba tak to się nazywa) - wymienili za darmo, parę miesięcy potem znowu coś padło - cena części coś koło 600zł ( już brak gwarancji), w serwisie odradzili naprawy, więc oddaliśmy drukarkę do recyklingu.

Jak nie potrzebny Ci duplex to ja polecam brother dcp-j105 - ma wifi, skaner, tusze same co jakiś czas są "mielone" przez drukarkę by nie wyschły. Cena tusz to ok 38zł za oryginał (wydajność 2400 stron czarny, 1300 stron kolor)

Pozdrawiam, Łukasz

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to miałeś jakiś felerny egzemplarz

możliwe, że źle trafiłem, ale w serwisie gdzie drukarka była naprawiana na gwarancji mówili, że często mają przyjemność ją naprawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz tanio drukować to musisz kupić drukarkę bez blokad (na szczęście są takie):

http://allegro.pl/samsung-xpress-sl-m2070w-wieczny-chip-wifi-skaner-i6667241768.html

W brotherach są takie kółeczka które jak się obrócą to musisz wymienić bęben na nowy, koszt ok 100zł-150zł, do zablokowanego samsunga dajesz tylko toner za 20zł, uzupełnienie to zdjęcie dekielka i wsypanie do środka. Bębem wymieniasz wtedy jak się zużyje a nie jak Ci coś go zablokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brother dcpj315w Super drukarka, tusze tanie, sama czyści głowice, ma wifi. Mam od czterech lat, czasem stoi nie używana miesiącami i nie mam z nia żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka dobra będzie? Jak w niej z tonerem ktoś się orientuje? http://www.mediaexpert.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne-z-drukarka-laserowa/urzadzenie-brother-dcp-l2520dw,id-301639#tab_description

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...