Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem


Przemysław Jankowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj po nocy temp -20 auto nie chciało odpalić ale kręciło ,a teraz podpielem nowy aku i jak odpalam to jest tylko takie cyk jeden raz i nic więcej rozrusznik nie kręci co mogło się stać? Nie jestem obecnie w rodzinnym mieście i mam problem mogła zamarznąć ropa? Ale moim zdaniem powinno kręcić hmm? Nie mam kompa na miejscu wsadzam pilot i tylko takie cyk nic więcej rozrusznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dalej nie idzie prąd z aku.

Pewnie nie kodowałeś nowego aku i sterownik go nie widzi ( tak sobie gdybam ).

Jakby ropa zamarzła, to silnik chociaż powinien się trochę zakrecić a nie tylko stacyjka cykać....

Próbowałeś kabli rozruchowych na starym aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy akumulator przecież był naładowany więc prąd daje. Nie kodowany Aku robi problemy ale później. Może bendiks w rozruszniku zablokowany? Spróbuj pozyczyc prądu na starym Aku i zobaczysz. Jak stary kręcił to niepotrzebnie zmieniales go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro pojade bo auto staneło 30 km od miejsca zamieszakania,podlaczylem aku 110 ah i wszystko działalo tylko silnik nie chcial sue uruchomic było takie cyk tylko,stary aku 85ah wlasnie sie ładuje zobaczymy co z tego wyjdzie jutro.


witajcie byłem dzisiaj włożylem stary aku i nic dalej tylko cyka a krecic nie chce,auto oddalem do warsztatu dam znac co było przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było to tak pierw wyjełem aku do ładowania nie ładowalem przez maske tylko poprostu wyciagnelem i jak wsadziłem swieciły sie poduszki i za cholere nie moglem ich usunac błąd cały czas powracał chodziło o jakis nadmiera rezystancja czy cos takiego, a potem podczas tego mrozu jak padł aku pare razy probowalem zakrecic i poczułem smrodek to wlasnie wtedy uszkodziła sie na 100% ta klema :) zamiast zmiany tego całego gówienka mozna było by podłożyc blaszke miedziana i tez by grało wszystko jak nalezy,ale wolalem wsadzic ori częsc ktora nie jest droga kosztuje 100 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...