Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ogrzewania na niskich temp.


PioZac88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem posiadaczem AUDI A4B6 1,8T z gazem. Mam problem z ogrzewaniem w moim audi. Wszystko działało bardzo dobrze dopóki nie pojawiły sie mrozy poniżej -20 stopni C. normalnie cały czas grzało zarówno w trasie jak i na postoju. a od wczoraj jest problem nawet w trasie na postoju całkiem zimne powietrze leci. Silnik ma temp 90C a z nawiewu leci lekko ciepłe w trasie. Nagrzewnica wymieniona w zeszłym roku na nową, układ odpowietrzana wiele razy, silnik był płukany, czujnik wody też wymieniony, filtry wymieniane na bieżąco, poma wody wymieniona razem z kompletnym rozrządem 1,5 roku temu (silnik sie nie przegrzewa więc pompa ok), układ szczelny brak wycieków, uszczelke pod głowicą tez wyklucza. Wzeszłym roku też miałem ten problem nie mogłem z nim sobie poradzić ale zima sie skończyła i problem też do wczoraj kiedy sie pojawił od nowa. Może mieliście podobny problem i mnie naprowadzicie na coś, podpowiecie? Może klima tronik lub coś z tych rzeczy??? czujnik temp???

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz kolego czy wężyki idące do wewnątrz są ciepłe. Zwalasz podszybie i są na wierzchu. Jak ciepłe to coś ze sterowaniem klapkami w nagrzewnicy może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...