Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mechanik S4 BBK


hans932

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Szukam mechanika z Warmińsko-Mazurskiego lub po prostu mechanika który zająłby się moją S4 BBK.Kupiłem auto kilka dni temu i już mam problemy.Wypadające zapłony,dwumasa,pęknieta misa olejowa aluminowa przy bloku i wiele innych usterek.Po prostu oddam w dobre ręce bo nie chcę naprawiać auta metodą prób i błedów u wymieniaczy klocków hamulcowych.Ratujcie!!!

IMG_5770.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś S4 bez wcześniejszych oględzin w warsztacie lub ASO?:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jeżdżę do serwisu sprawdzać auta przed zakupem ale nie w tym rzecz,szukam mechanika do mojej S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie i Panie ja wiem,że wasze to wszystko najlepsze i jeździcie do dziś dnia nawet klocków hamulcowych nie wymienialiście bo takie macie super auta ?Trzymajmy się tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wypadającymi zapłonami to sprawdź ustawienie wałków rozrzadu nawet vagiem  bo moze Ci sie rozrzad skonczył i dalsza jazda jest ryzykowna.

Moim zdaniem jak dwumasa to sprzegło,  przy takiej pracy szkoda nie wymienic rozrzadu, do tego uszczelki , zawory zwrotne itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadające zapłony to sprawdź na początek cewki. Oznacz te na których wypadają i zamień z tymi na których nie wypadają.  Później sprawdź na vagu na których znowu jest wypadanie zaplonow. Jak się zmieniły tzn ze cewki masz do wyjebania.

 

Skąd wiesz ze dwumasa. Co się dzieje. 

Do tych zabiegów wydech wyrzucić.  Rozpiac wal. I skrzynia w dół.  Wtedy ocenisz sprzęgło. 

Co do miski to chyba najmniejszy problem. Kup  nowa załóż olej przy okazji wymienisz.

Inne usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich cylindrach wypadaja zaplony?Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzic vagiem ustawienie wałków rozrzadu? jakie wartosci musza miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak do tematu... Też wcześniej miałem problem gdzie oddać auto na wymianę rozrządu. Po dłuższych poszukiwaniach oddałem auto do vcentrum w warszawie. Mega fachowo i taniej niż w autoryzowanym serwisie. Wystarczy poczytać opinie o tym serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja odradzam Pana z miejscowości Zauski pod Płońskiem Pan Marcin G. dużo wie ale ambicje nie nadążają za możliwościami. Przestrzegam! Teraz czeka mnie procesowanie bo rozwalił silnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...