Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mój rowerek :)


ono

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem tarcz i nie zamierzam na nie się przerzucać, wprawiłem się do zwykły v-ek, złożyłem je z podzespołow no-name wręcz i widze że są lepsze od niektórych tarczek..

Tylko że moje działają ok dopóki koło nie złapie centry bo jak złapie to musze popuścić zaciski i już kicha z hamowaniem, kółko w imadło, kombinerki i centrowanko i jedziemy dalej ; ]

Dziżas, napisałem kółko przez 'u' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja sie nigdy nie zawiodłem :P

Czy wy też od rowera macie pałera w nogach, w uścisku łapy i bicepsie ponadprzeciętnego? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też od rowera macie pałera w nogach, w uścisku łapy i bicepsie ponadprzeciętnego? :lol:

u mnie doszly rozbudowanie nienaturalnie przedramiona i miesnie skokowe (te na piszczelu), bo w trialu to one najbardziej pracuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obręcz barkowa tez sie rozrosła ale nie tak bardzo :|

a przy moim stylu jazdy powinna bardziej pójść.

Niestety ostro sobie zjechałem stawy kolanowe, łokcie no i po części biodra, dlatego musze sobie ograniczać rowerek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Ja mam kolarkę, nie mam zdjęć teraz pod ręką, kiedyś przejechałem 215 km jednego dnia, często jeździłem do mnie na rancho rowerkiem, 100 km w jedną stronę, ale teraz jeżdżę tam A4-ką :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo będzie Cannondale :)
oj to go nie pokazuj na forum bo bede tylko na niego sie patrzył :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to i ja pochwalę się swoim:

rover2da1.jpg

Marka: Gary Fisher, model Marlin, na zdjęciu wersja turystyczna z uniwersalną suszarką do ubrań na bagażniku :biggrin: . Fotka zrobiona w okolicach Wadowic w ubiegłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnezowe pedały Truvativ

Waga 8,6 kilo :P

Wszystko pięknie stary. Ale jak sie patrzy na rower z takim osprzętem ale z zamontowanymi platformami to się przykro robi. Obowiązkowo SPD albo EggBeatery!

A tutaj moja maszynka:

http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/13649/

pozdro

malik

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 23-03-2007, 10:27 ]

wszystko pięknie, ale zajrzyj do regulaminu i działu Newbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sie patrzy na rower z takim osprzętem ale z zamontowanymi platformami to się przykro robi

Tylko do skakania mam duże a normalnie SPD :) Pewnie zauważyłeś po rozmiarze ramy że mam tendencje do amatorskiego trialu :) Rowerek klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... To ja może powiem tak - jak tylko pogoda sprzyja i jest trochę czasu, to codziennie po łodzi lubię pojeździć. Najchętniej na Pietrynę, na Rudzką Górę, gdzieś do lasu, czy choćby na Stawy Stefańskiego. Rowerem może nie ma się co chwalić, bo to zwykły prosty rowerek, ale jednak cos niecodziennego w sobie ma... Jako, ze w moim fachu z muzyką trzeba obcować cały czas, to pod ramą mam zamontowaną skrzynię ze wzmacniaczem, głośnikiem, alarmem na pilota i akumulatorem;p Wiem, że zostanę tutaj wyzwany od wieś tuningowca, ale od razu mówię, ze jak wjeżdżam do miasta czy gdzieś, gdzie jest dużo ludzi, to muzykę ściszam. Nie lubię takiego taniego szpanu krótko mówiąc. Co do elementów "wieś tuning", to mam jeszcze świecące całe koła i neon pod ramą podświetlany w rytm muzyki. Zapewniam, że na naładowanym akumulatorze to gra dość głośno;D Teraz to mógłbym to wstawić do działu "śmieszne" i możecie mnie wyśmiać, ale co tam, napiszę... - zamierzam do niego zrobić "miotacz ognia"...nieskobudżetowy, czyli jakiś dezodorant ukryty z tyłu, dysza, żeby gaz mógł wylecieć i jakiś zapalnik.Sam się z siebie śmieje, jak to piszę, ale wyobrażam sobie minę kolesia za mną, jak stoję na światłach, zapala się zielone, a mnie zza roweru idzie strumień ognia.... :rotfl: Wszystkie te rzeczy robiłem sam, a miałem wtedy 15 lat i pomysł się zrodził z uwagi na bezpieczeństwo i wygodę - jeżdżąc ze słuchawkami w uszach, niewiele słyszałem co się dzieje na drodze, więc trzeba było wymyślić alternatywne rozwiązania. W planach jest jeszcze ksenonowe oświetlenie z przodu;D ...Prawda, że jestem poj*********y..... Ale póki co jest nowa pasja - audi, w którym nie ma prawa być jakiegokolwiek elementu "wieś tuning", więc chyba wyrastam...Pozdrowienia dla wszystkich śmigających na swoich 2 kółkach po Łodzi i jak zwykle dla fanów :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

:eek: wkręcasz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja kolej na przedstawienie rowerku, skonczylem kompletowanie czesci na poczatku tygodnia i jezdzi sie swietnie :)

5eeda1301da1611em.jpg 8efce41071597a91m.jpg da3e30f8daf6e12em.jpg 70f857a8b3a2da5dm.jpg

Rama: Wheeler 4000CZX

Amortyzator przod: Marzocchi MX Comp ETA '06 - blokada skoku, 120/85 mm

Amortyzator tyl: ShockWorks

Opony: Michelin Wildgripper Comp 2.1

Obrecze: WL AR26 (jakis shit, niedlugo zmiana na szersze)

Piasta przod: Sram 7.0

Piasta tyl: Sram 9.0

Heble i klamki: Avid SD7, klocki RimWrangler II

Mostek: Ritchey 110 mm

Kiera: Ritchey 620 mm

Manetki: Shimano Alivio

Przerzutka tył: Shimano Alivio

Przerzutka przód: Shimano Sora

Kaseta: XT lub LX (nie pamietam :) )

Sidełko: Titec Berserkr

Sztyca: Ritchey

Korba: STX RC (klasyk :P )

Pedzie: jednostronne SPD Wellgo

rower kilka ladnych lat przelezal na strychu (jezdzilem na trialowce) ale trial przestal mnie interesowac, dolozylem kilka nowych czesci i mam sprzet normalnej jazdy :) pierwszy raz mam amora z blokada skoku i jest to swietny patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię pośmigać...

tylko zawsze dla bezpieczeństwa w orzeszku

śmieją się ze mnie, że mam za małe kółka, dodam że jestem postrachem ścieżek rowerowych :biggrin:

motorynka1011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon się zaczął więc i ja pokażę na czym jeżdżę:

5802fe22f7a585fb.jpg

6acdad4ed813f067m.jpg208c4eb47cf7ecc8m.jpg584d1d0dc4d1b8a7m.jpg

co tu dużo pisać, śmiga się świetnie.. waży z ciężkim amorem i na hydraulice trochę ponad 9kg.. :biggrin:

Aaa i tu i w niuni szafa VDO :exclaim: He he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...