Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wtryski?


Daviidooff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładam w środę gaz do samochodu, w związku z tym mam pytanie.

Gazownik zaoferował mi instalacje stag Go Fast za 2200 z wtryskami AC W02/03 albo barracudy za cenę 2350. Opłaca się wybrać te droższą wersje? Dodam, że autem chcę jeździć dwa lata, czyli na czas gwarancji instalacji gazowej, więc o trwałość i ewentualne usterki się nie martwię bo i tak zostaną usunięte w ramach gwarancji.

Są jakieś inne zalety założenia tych barracud? Czy zdecydować się na wtryski STAGA, bo i tak nie będzie różnicy?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2500 masz staga qbox z wlewem przy korku benzyny .Mam taką z wtryskami ac w02  jazda bezproblemowa .Nie zakładaj go fasta ta instalacja jest za słaba na nasze alty no chyba że lubisz jak Ci szarpie na zimym,albo Pogadaj z kolegą Tomoskroba on miał taką i nie polecał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, więc co mam powiedzieć gazownikowi? Jaki zestaw proponujesz z wtryskami AC W02?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszkę lepszy standard staga sterownik qbox plus, gwarancja 5 lat,listwa w02,i reduktor r01,wlew przy korku benzyny u mnie wyszło 2700 ,kolega 2 miesiące temu zakładał i wziął qboxa basic i też nie narzeka zapłacił 2400 wlew w zderzaku.Powiem Ci na 2.5 roku z gazem zero problemów ostatnio po przeglądzie zaczął swirować ale okazało się że gazownik wysłał ucznia do ustawiania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsza ,najnowszy sterownik staga 5 lat gwarancji ,żadnych szarpań i innych jaj związanych z gazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki reduktor wybrać? :) I co z tymi wtryskami, opłaca się inwestować w barracudy?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2017 o 22:46, Daviidooff napisał:

I co z tymi wtryskami, opłaca się inwestować w barracudy?

Wpisz w allegro wtryskiwacze barracuda poczytaj sobie opis, wpisz sobie w następnej karcie wtryskiwacze ac w02/03 i tak samo poczytaj opis, niczym się to nie różni od barracud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus dla AC że są rozbieralne i w razie czego można je łatwo wyczyścić, za to barracudy ciszej pracują. Jednak przy dobrym wystrojeniu jedne i drugie spokojnie dadzą radę. Wybór należy do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...