Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG NYSA 9-11.06.2017


Miras95

Rekomendowane odpowiedzi

Z miłą chęcią podlece! Aczkolwiek zapewne tylko na 1 dzień, posiedzieć, pooglądać, poczilować i do domku. Maciek Ty na cały weekend się wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cały weekend 100% nie dam rady. Byłoby pewnie za***iście, no ale :-/

Impreza jest biletowana? Wstęp free? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wjazd na imprezę jest możliwa jeśli posidadsz numer wjazdowy (rejestracja za pomocą formularza - najlepiej sledzić stonę na FB) - jeśli już uzyskasz wejściówkę (nie jest to takie łatwe :D) to opłata za samochód + kierowca w roku 2016 była na poziomie chyba +/-90zł (+10zł od każdego pasażera) z tego co pamiętam na 3 dni. Jesli masz zamiar wpaść w któryś dzień to wejsciówka jednodniowa była chyba coś koło 5-10zł.

Mniej więcej tak to wyglądało w 2016 ;>

Edytowane przez MazcoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/30/2017 o 17:30, pksmlody napisał:

Impreza jest biletowana? Wstęp free? Jak to wygląda?

Ja jadę z żoną i dzieckiem także nie bedę mieszkał na terenie ośrodka tylko za górką. Wejście od osoby na jeden dzień w zeszłym roku kosztowało 5pln. O wjazdówkę można się bić ale ja od trzech lat nie widzę w tm żadnego sensu. Raz że i tak mieszkam poza terenem imprezy, dwa cięzko się dopchać bo co chwile serwery im padają, trzy nie będę zostawiał na noc auta na ośrodku bez opieki. Niestety z roku na rok poziom tej imprezy spada. Gdyby nie domek i jezioro to od dwóch lat by mnie tam już nie było. Małolaty nie znają niestety pojęcia kulturalnej zabawy a starzy dorośli i nie chcą swoim dzieciom fundować wątpliwych atrakcji jak rzyganie komuś na namiot czy wyprowadzanie na butach z imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, no to faktycznie trochę słabo :mellow:

Nie ma się co zrażać, trzeba pojechać zobaczyć fajne furki i przede wszystkim znajome gęby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w tym roku organizator i ochrona staną na wysokości zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się o dziwo ekipa kruszy, odeszły mi chęci na Nyse ale moja protestuje i na siłe chce  jechać:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam, wjeżdzają jacyś reprezentanci A-czwórek i innych czterech pierścieni na teren ośrodka? :) Ja wpadam w piątek objechać kółeczko i spadam na nocleg nieopodal i w sobotę rano będę cały dzionek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja u lakiernika, mówi że w piątek odda, więc i tak nie ogarnę jakbym chciał.. Liczę, że się wyrobi.. 

Edytowane przez sk8rudex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...