Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory


Na starcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Panowie,czy jest możliwość w reflektorach przednich usunąć xenon a zamiast niego włożyć żarówkę H7.

Drugie pytanie ,czy ktoś posiada obecnie reflektory depo i co o nich sądzi.

dzieki za jakieś info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieg conajmniej dziwny z lepszego przesiadać się na gorsze. Zamienniki typu depo odpuść.  marna jakość.  lepiej szukam ori używanych. .

Jest możliwość zmiany projektora w lampie na bihalogenowy pod żarówkę h7. Zasada działania taka jak w bixenonie różnica jest w źródle światła.  w bixenonie palnik wyladowczy w bihalogenowy żarówka halogenowa.

Edytowane przez Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę.

Aż muszę usłyszeć argumenty przemawiające za przejściem z xenonu na halogen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem brzmi to dziwnie,ale mieszkam w Szwecji i tu mnie nie przepuszczą na przeglądzie. W aucie bez fabrycznych świateł xenonowych nie mogę ich montować. Teraz mam zwykle H7+H7. Chce te reflektory z ledem ale muszę pozbyć sie w tych xeonow i dlatego chce w nich H7. Czy ta H7 potrzebuje adapter ? Jak to wyglada . Bede wdzięczny za pomoc ;)

Edytowane przez Na starcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykle lampy. Lub lekka przeróbka ori  bixenonow. Wymiana projektorów na bi halogen  i masz lampę z wykładu bixenonow a świeci jak zwykła żarówka. 

W projektor hella3  da się wsadzić żarówkę h7  lub palnik wyladowczy  co powoduje że w zależności od potrzeby może być to bixenonow lub bi halogen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko  potrzebuję  kupić przednie reflektory   do   mojego autka B8 rok 2008 (niestety zdarzyła mi się  mała stłuczka).   myślałem  nad zakupem   używek  oryginalnych  ale z tym ciężko.  Co polecacie   jeśli chodzi  o zamienniki ???  a może   ktoś  ma  do sprzedania ??? mam reflektory   na H7  więc    takie mnie interesują.

Dzięki 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...