Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecana firma robiaca najlepiej korekte lakieru z WIELKOPOLSKI.


dawid93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczow :decayed:. W tym temacie chcialbym abyscie wypowiadali sie na temat firm auto detalingu a konkretnie ktore firmy najlepiej wykonuja korekte lakieru z woj. WIELKOPOLSKIEGO. Przymierzam sie do zrobienia i nie ukrywam ze przydadza sie takie informacje mi jak i napewno wszystkim z nas ktorzy zamieszkuja WLKP.

Jak temat sie nie przyjmie to najwyzej kosz :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stich napisał:

Stich robiles tam u nich cos? Myslalem ze wiecej nas jest tutaj na forum z WLKP jednak cos z tymi odpowiedziami nie ma szalenstwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dawid93 napisał:

Stich robiles tam u nich cos? Myslalem ze wiecej nas jest tutaj na forum z WLKP jednak cos z tymi odpowiedziami nie ma szalenstwa....

Znam Tomka z branży, czołówka polskiego detailingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial juz jedno miejsce na uwadze. Czekam na reszte odpowiedzi ze strony naszych kolegow i oczywiscie polecajcie inne firmy oraz osoby prywatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić naszego klienta Mat-Steam (ostrów wlkp) Mateusz. Gość robi dobrą robotę.  Na priv mogę podać nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bestseller napisał:

Mogę polecić naszego klienta Mat-Steam (ostrów wlkp) Mateusz. Gość robi dobrą robotę.  Na priv mogę podać nr tel.

Poki co nie planuje korekty :wink: Temat zalozylem zebysmy mogli wybrac dobre miejca w ktorych jest robiona fachowo korekta lakieru zabezpieczenia go itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2017 o 12:27, dawid93 napisał:

Witam wszystkich klubowiczow :decayed:. W tym temacie chcialbym abyscie wypowiadali sie na temat firm auto detalingu a konkretnie ktore firmy najlepiej wykonuja korekte lakieru z woj. WIELKOPOLSKIEGO. Przymierzam sie do zrobienia i nie ukrywam ze przydadza sie takie informacje mi jak i napewno wszystkim z nas ktorzy zamieszkuja WLKP.

Jak temat sie nie przyjmie to najwyzej kosz :facepalm:.

 

1 minutę temu, dawid93 napisał:

Poki co nie planuje korekty :wink: Temat zalozylem zebysmy mogli wybrac dobre miejca w ktorych jest robiona fachowo korekta lakieru zabezpieczenia go itp itd

OK :facepalm: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ale plama! :facepalm: Planuje planuje tylko nie uwzglednilem tego ze dopiero :decayed: lateem

Edytowane przez dawid93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...