Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie na życie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Postanowiłem podjąć dość ważną decyzję. Mianowicie, poszukuję ubezpieczenia na życie dla mnie i mojej rodziny. Czy ktoś z was załatwiał takie sprawy? Wiecie jak się za to zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z żoną mamy w Warcie, jak chcesz to mogę podpytać ile to miesięcznie wychodzi i jakie są warunki, bo szczerze mówiąc to sam nie wiem, żona ogarnia takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w PZU Życie i żona też. Ja płacę 60 zł/ms, a żona 55 zł/ms. Oczywiście zbiorówki w pracy, a nie indywidualnie. Mają rozbudowaną opiekę, można dołożyć opiekę medyczną, zwrot za leki itp. Wszystko do indywidualnego dogadania z agentem lub w siedzibie PZU. Jeśli planujesz powiększenie rodziny to jak najbardziej obydwoje się ubezpieczcie. W moim pakiecie jest 2200 zł za urodzenie dziecka. Pobyty w szpitalu też nieźle wycenione plus zawsze karta apteczna na co najmniej 300 zł. Sporo tego. Musisz poczytać OWU. Znajdziesz na stronie PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferty o których mówicie szału nie robią.  ciężko będzie coś sensownego znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2017 o 14:37, Dario17 napisał:

Cześć! Postanowiłem podjąć

tzn postanowiłeś, czy podjąłeś ?

ot tak, z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamyk napisał:

tzn postanowiłeś, czy podjąłeś ?

Podjąłem.  Sorry, zakręciłęm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jeśli nie masz znajomego agenta, to powinieneś sobie odpuścić. Grupówki są chyba jeszcze najrozsądniejsze. Jeśli chcesz zabezpieczyć rodzinę na wypadek śmierci na naprawdę sporą kwotę, to składka będzie bardzo wysoka. Miałem takie ubezpieczenie i zrezygnowałem. Jeśli nie planujesz zejść w krótkim czasie po podpisaniu umowy, to wcale się nie kalkuluje. Teraz mam grupówkę i to jest do zaakceptowania. Ale to tylko zdanie laika i polskiego malkontenta :)

by Huawei P8

Zawartość dodana 1 minute later

Rozumiem, że pojawia się pytanie co w zamian? Ale tu już nie pomogę.

by Huawei P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU nie warto, zbyt mało ma do zaoferowania... Moja mama jest agentem różnych firm pomoże wybrać coś co zadowoli każdego. Jak co to PW lub 514427485

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję odwiedzić multiagenta, który ma do wyboru chociaż 3 towarzystwa a nie pójście do jednego gdzie każdy będzie twierdził że u nich jest najlepiej. Każdy ma inne potrzeby. Najlepiej samemu przejrzeć kilka broszur, poczytać OWU, wyłączenia itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko można przez net załatwić i to jest piękne w dzisiejszych czasach, że właściwie wszystkie te usługi finansowo-bankowe można załatwić zdalnie: lokaty, konta oraz ubezpieczenia. Czasy w krych trzeba było osobiście jechać, podpisywać dokumenty, stać w kolejce odeszły - a przynajmniej dla mnie do lamusa.

Całkiem dobre warunki (a przynajmniej dla osób które mają konto) mają w mBanku - czyli tutaj http://www.tanie-konto.pl/mbank/

Mają tam też usługi związane możliwością wykupienia także OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tak jak pisze Kolega Orzełek1910 przede wszystkim czytajcie wnikliwie OWU i wyłączenia,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...