Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto ucieka na prawo


Raresz Fochatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jestem swieżo po wymianie kompletu zawieszenia z przodu wszystkie wachacze no i obie koncowki drazkow. pojechalem na zbieznosc bylem tam 3 razy za 3 razem gosc mi powiedzial ze nie da sie tego ustawic zeby nie znosilo auta niby komputer mu pokazywal dobre ustawienie kól ani lozysko ani hamulce by na to nie wskazywaly ze znosci ale mam jedno pytanie: czy uwalony amortyzator z prawej strony moze miec na to wplyw? dodam ze w wiekszosci wypadkow jak hamuje to kierownica mi leci w prawo od razu. czasami sie tak nie dzieje. moze to byc od amortyzatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A jak z maglownicą ??? Jak końcówki dobre i zbieżność zostaje magiel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na trzepakach stopień zużycia amortyzatorów. Znajomym miał taki problem w BMW i okazało się, że winny był właśnie jeden z amortyzatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z powrotem. Stworzylem nowy watek z osobnym problemem gdzie problemem bylo trzesienie kierownicy przy 160 i tam pisalem ze bylem na wywazaniu kół ale gość mi pokazał że drążek kierowniczy jest do wymiany więc prawdopodobnie to bedzie przyczyna. jak podniosl auto z lewej strony to koło chodziło prawo lewo jak ruszał rękami i mówił że to drążek - tzn sam w sobie drazek nie koncowka bo koncowka jest nowa. Niestety predko się nie dowiem bo w ten sam dzien kiedy obiecywalem niuni ze nie bede jej katowal na autostradkach duzymi predkosciami i postaram sie szybko wymienic drazki wtedy zatrzymala mnie policja i skonfiskowali mi auto :( wiec zanim doczekam sie odpowiedzi na pytanie co jest przyczyna tego i bicia minie troche czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...