Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVANT CCWA + STRONIC PRZYSPIESZENIE


bababa

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, marcin4x4 napisał:

 

Paliwa masz spokojnie na 360ps, jak zdrowa sztuka nawet 370 przebijesz. IC.. uczymy się całe życie, było ładować 300x600x76, śmieszna kasa a robi robotę.

to jest moc na silniku, po za tym masz klika limiterów. Nas instytucje moc na kołach według normy DIN.  Ponadto nie przeliczysz momentu na konie, masz różne interpretacje, sposoby budowy w tym reakcji, wypełnienia tłoka itd. To i wiele wiele innych wpływa na relację konie - moment i to jak auto przyspiesza, to że masz karski nie znaczy że fura fajnie jedzie.

hamować 350 konne auta na 3 biegu ? litości...

jak teraz wychodzi sprint 0-100 ?

A powiedz kolego,  300x600x76 wejdzie bez rzeźby, bo będę chciał u siebie zrobić stage 2, a własnie chciałem wstawić IC nie od BiTurbo tylko FMIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMIC wchodzi bez problemu, podłączanie wymaga dwóch kolan i dwóch sylikonów.

ic z bitdi sobie odpuść, szkoda kasy.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala moc strat na tym wykresie.. turbo seria? pomierz cos ;) wyglada na bezpieczny program..  ciesz sie jazda i bezawaryjnosci! :)

Ja dzis mialem przygode z wezem IC.. wywalil mi po 300km ze srednia 176kmh :) chyba bylo za cieplo... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wywaliło przy 26xkmh i wracałem 500km bez turbo :P

stage 3 więc turbo nie jest seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marcin4x4 napisał:

FMIC wchodzi bez problemu, podłączanie wymaga dwóch kolan i dwóch sylikonów.

ic z bitdi sobie odpuść, szkoda kasy.

No własnie wiem, że szkoda kasy na bitdi sokor FMIC można kupić za śmieszne pieniądze.

PS. macie jakiś namiar do Rogala? Bo ten nr tel. z ich strony nie śmiga, a chciałbym się jakoś z nim umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz dzwonic ok 9 albo ok 18  pomiędzy tymi godzinami jest zawsze ciężko się dodzwonić bo jak hamuje auta to nie odbiera.

A IC od biturbo to dobry pomysł ale do 2.0 tdi ja tak waki wsadziłem do ojca q5 i do swojej wcześniejszej a6 c6 .

Do obecnej 3.0 tdi wsadziłem z firmy fmic.pl   wymiary masz podane przez kolegów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, peter22 napisał:

musisz dzwonic ok 9 albo ok 18  pomiędzy tymi godzinami jest zawsze ciężko się dodzwonić bo jak hamuje auta to nie odbiera.

A IC od biturbo to dobry pomysł ale do 2.0 tdi ja tak waki wsadziłem do ojca q5 i do swojej wcześniejszej a6 c6 .

Do obecnej 3.0 tdi wsadziłem z firmy fmic.pl   wymiary masz podane przez kolegów wyżej

Dzięki za podpowiedź, z IC już temat ogarnięty tylko z rogalem się ustawię i będziemy wgrywać wirusa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przygotuj się jeszcze na min dwutygodniowy termin. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiesz aż tak mi się nie spieszy. Trochę drażni mnie jak jest gorąco i auto na seryjnym IC puchnie, ale wytrzymama ;)

Ps. bababa Ty robiłeś u rogala soft skrzyni ? Jak tak to jak się trzyma stronic. . . ?

Edytowane przez mlody020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem soft, ale kiedy chciałem LC to powiedział że mi tego nie zrobi. Wiec tak trochę dziwnie.  

Soft skrzyni był robiony przy Stage 2. Ale myślę że trzeba było to robić dopiero jakby coś się działo.

Mój stronic działa bez zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, peter22 napisał:

A IC od biturbo to dobry pomysł ale do 2.0 tdi ja tak waki wsadziłem do ojca q5 i do swojej wcześniejszej a6 c6 .

Do obecnej 3.0 tdi wsadziłem z firmy fmic.pl   wymiary masz podane przez kolegów wyżej

IC od biturbo nigdzie nie ma sensu bo jest znacznie droższy niż każda alternatywa, w doku ma tylko litraż, powierzchnia chłodząca jest mała. Turboworks ma ten sam rdzeń, niższą cenę i w niektórych konfiguracjach większe średnice rur co przy kompletnej modyfikacji może się przydać.

4 godziny temu, bababa napisał:

Robiłem soft, ale kiedy chciałem LC to powiedział że mi tego nie zrobi. Wiec tak trochę dziwnie.  

nie było gotowca z LC :P (joke)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...