Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za foto, ja tylko sie martwię, żeby mi te plastikowe zaczepy nie popękały podczas demontażu lusterek :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odkrecisz ta srube (napewno tam jest tylko 1 sruba o nie pamietam) to lustro odejdzie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 20:58_________________________________________________

dzięki za foto, ja tylko sie martwię, żeby mi te plastikowe zaczepy nie popękały podczas demontażu lusterek :confused4:

spoko jak jedno czy dwa peknie to jeszcze nic i tak sie bedzie trzymac, no ale zima nie sprzyja elastycznosci plastiku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pytanie po odkręceniu tej właśnie śruby, która znajduje się pod tym plastikowym trójkątem w środku auta lusterko całe odejdzie czy jeszcze jest gdzieś mocowanie?

tam jest Tylko jedna śruba,jak ja odkrecisz lusterko nadal bedzie sie trzymać bo siedzi jeszcze pomiędzy uszczelkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

dzięki za foto, ja tylko sie martwię, żeby mi te plastikowe zaczepy nie popękały podczas demontażu lusterek :confused4:

spoko jak jedno czy dwa peknie to jeszcze nic i tak sie bedzie trzymac, no ale zima nie sprzyja elastycznosci plastiku ..

te plastikowe mocowanie lusterka jest droższe niż mata grzewcza :naughty: ale co tam ryzykować trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade. Ja jak dziś się za to zabierałem to też na początku zwątpiłem ale sprostałem zadaniu :>. Teraz już mam przewody w drzwiach pozostało mi tylko je dociągnąć do lusterek, które niestety trzeba zdemontować. Jutro pożyczę klucz i to zrobię. A co do schowka to go nie odkręcałem tak samo boczki drzwi tylko odchyliłem nic nie rozpinałem żadnych kostek. Trochę gimnastyki i przedewszystkim cierpliwości i dasz rade :good:

Widzę, że jakaś epidemia teraz z tymi matami :naughty: My Maciek chyba trafiliśmy najgorzej brak przewodów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakaś epidemia teraz z tymi matami :naughty:

epidemia mrozu i wszyscy zakladaja maty grzewcze do lusterek :gwizdanie: :kox: ja na szęście zrobiłem to przed zimą :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem o przekroju 1,0 (kabel głośnikowy). Pytałem w sklepie i mówili, że w zupełności wystarczy. A co do kabla od ogrzewania tylnej szyby to nie wydaje mi się żeby to było aż 2,5 ale nie jestem pewien :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem u siebie wlasnie te maty z allegro i grzeja bdb. Jedyny minus pomiedzy ori jest taki ze maty sa delikatnie mniejsze i woda skroplona pozostaje na rogach lusterek (cale szklo nie jest grzane).

U mnie nic wczesniej nie bylo grzebane przy lusterkach a jest dziwna zasada dzialania tego (sprawdzane miernikiem) - otoz wlacza sie je po wlaczeniu grzania szyby... ale wylaczanie szyby nie wylacza lusterek, dopiero wyciagniecie kluczyka 'konczy' grzac lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki jest rozmiar tego "torksa" by móc odkręcić lusterko? Bo nie zmierzyłem jak miałem ja na widoku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja trochę z innej bajki.

Mam problem.

Po kradzieży wkładu ten, który kupiłem nie mogę porządnie zamocować.

Firma od której brałem zamiennik to REGPLAST.

Dzisiaj prawie mi odpadł. Docisnąłem i kur... :wallbash: pękł na samym środku.

Pomóżcie. co robić żeby nie spier.. przy montażu ? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kradzieży wkładu ten, który kupiłem nie mogę porządnie zamocować.

wrzuć jakies foto jak możesz postaram sie jakos pomóc byc moze ze nie masz zatrzasków i wkład nie trzyma sie tak jak powinien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są już zamontowane :good: :good: :good:

chyba nie miałes problemów z demontażem lusterek i przerobieniem na ogrzewanie po tylnej szybie :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są już zamontowane :good: :good: :good:

chyba nie miałes problemów z demontażem lusterek i przerobieniem na ogrzewanie po tylnej szybie :wink4::decayed:

no właśnie że ja mam s-line i dziwiłem sie ze nie mam podgrzewanych lusterek ale okazało sie wczoraj że jednak je mam tylko maty są poprzepalane bo w kablach prąd jest, więc dziś zamontowałem maty tylko czekam aż klej dobrze ściagnie i wrzuce je do auta :) ale nie wiem czy idzie wyłączyć podgrzewanie lusterek bo po odpaleniu prąd jest cały czas. powiedz mi czy to właśnie ma tak byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są już zamontowane :good: :good: :good:

chyba nie miałes problemów z demontażem lusterek i przerobieniem na ogrzewanie po tylnej szybie :wink4::decayed:

no właśnie że ja mam s-line i dziwiłem sie ze nie mam podgrzewanych lusterek ale okazało sie wczoraj że jednak je mam tylko maty są poprzepalane bo w kablach prąd jest, więc dziś zamontowałem maty tylko czekam aż klej dobrze ściagnie i wrzuce je do auta :) ale nie wiem czy idzie wyłączyć podgrzewanie lusterek bo po odpaleniu prąd jest cały czas. powiedz mi czy to właśnie ma tak byc?

tak ma być ja u siebie też dziś odkryłem grzane lustra, i okazało się że maty do du..y, a po przekręceniu kluczyka pojawia się prąd więc pewnie grzeją cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...