Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pęknięta szyba audi a4


Rekomendowane odpowiedzi

Pany dziś miałem kiepski dzień w samochodzie pękła mi szyba przednia widać na foto poniżej na szczęście mam ac tylko jak to w pzu trzeba podać jak najwięcej szczegółów szyby ktoś może mi na podstawie tego co widać powiedzieć co to jest za antena ? czy to radiowa czy coś innego z logo"h" kolor szyby to widać zieleń w prawym rogu na dole widać napis i zapewne jakiś nr szyby coś z tego trzeba podawać przy zgłaszaniu szkody? z góry dzięki za wasze info

11.jpg

22.jpg

33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cie zmartwić. Szkody z AC mają to do siebie, ze to ubezpieczyciel dyktuje warunki. Zanim zgłosisz szkodę przeczytaj zapisy umowy, może się bowiem okazać, że ubezpieczyciel pokrywa koszty dopiero od kwot powyżej 1 tyś. Gdyby się okazało że szyba kosztuje mniej, to zapłacisz z własnej kieszeni, a zgłaszając szkodę stracisz zniżki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hak64 napisał:

Muszę Cie zmartwić. Szkody z AC mają to do siebie, ze to ubezpieczyciel dyktuje warunki. Zanim zgłosisz szkodę przeczytaj zapisy umowy, może się bowiem okazać, że ubezpieczyciel pokrywa koszty dopiero od kwot powyżej 1 tyś. Gdyby się okazało że szyba kosztuje mniej, to zapłacisz z własnej kieszeni, a zgłaszając szkodę stracisz zniżki...

patrzyłem nie ma u mnie wpisanej dolnej kwoty jest tylko do 2000 zł i mam wykupioną ochronę zniżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gecons napisał:

patrzyłem nie ma u mnie wpisanej dolnej kwoty jest tylko do 2000 zł i mam wykupioną ochronę zniżek

Nie rozumiem. To co to za umowa? Jak Ci ukradną auto to ubezpieczyciel pokrywa szkody tylko do 2 tyś? Weź to przeczytaj dokładnie, bo jakoś nie chce mi się wierzyć w uczciwość ubezpieczyciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hak64 napisał:

Nie rozumiem. To co to za umowa? Jak Ci ukradną auto to ubezpieczyciel pokrywa szkody tylko do 2 tyś? Weź to przeczytaj dokładnie, bo jakoś nie chce mi się wierzyć w uczciwość ubezpieczyciela.

tak jest napisane odnośnie punktu z samymi szybami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ac czemu nie dołożyles sobie pakietu szyby,  nie kosztuje dużo a masz pewność że szybę wymienia bez problemu i utraty zniżek z ac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie na zamienniki

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Tutaj jest haczyk. Wiem, bo zgłaszalem w zeszłym roku.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, .Pablo. napisał:

Jak masz ac czemu nie dołożyles sobie pakietu szyby,  nie kosztuje dużo a masz pewność że szybę wymienia bez problemu i utraty zniżek z ac 

jak byś poczytał wcześniejszą wypowiedź to byś wiedział ze mam wykupione ac z dodatkową opcją szyb

1 godzinę temu, gto250.3000 napisał:

Tylko i wyłącznie na zamienniki

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

Tutaj jest haczyk. Wiem, bo zgłaszalem w zeszłym roku.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

zobaczymy tak czy siak teraz nie da się śmigać pęknięcie niestety poszło dalej niż było wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze skleić.  Są specjalne firmy co się tym zajmują. Czasem warto. Ja miałem pęknięcie okolo 2cm skleiłem i nam ślad jak łeb szpilki. 3 lata już tak jeżdżę i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pakiet szyby zgłaszaj wymienia na nową. Ja wymieniałem juz dwa razy raz bo była mocno porysowana drugi dostałem z kamyka i pękła. Zgłaszając podajesz co szyba ma czyli czy jest akustyczna symbol słuchawki na szybie jest, czy jest przyciemniana nie widać tego gołym okiem ale przyłoż biała kartkę papieru z drugiej strony i będziesz widział,  czujniki deszczu i zmierzchu jak masz oraz pasek przyciemniajacy na górze szyby. Pani zapyta najpewniej jak to się stało i poda ci kilka warsztatów gdzie wymienia szybę na nową. Szybko sprawnie i bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drut to jest ogrzewanie. Masz szybe grzana typ hz czyli drut jest wtopiony w folie i zalaminowane. A co do klejenia sa takie zabiegi ale wielkosc uszczerbku max to ok wielkosc 5 zlotowki

Wysłane z mojego 5022X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...