Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 nabiera się woda tył pasażera help


Patryk Kiełek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam problem ogólnie mam wrażenie że w mojej b6 nabiera się woda z tyłu pasażera w jednym miejscu. Może miał ktoś coś podobnego ? W miejscu zaznaczonym na obrazku

IMG_20170123_055946_1485149443401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu sucho ;D hmmm podejrzewałem uszczelkę tylnich drzwi bo była podwinieta ale raczej nie bo co wysuszeniu nabiera się w tym miejscu za jakiś czas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tak się dzieje w B6, że przez zatkane odpływy w okolicy akumulatora wlewa się woda przez ścianę grodziową do auta,

u Brata przy okazji zalało dość sporo elektryki i miał trochę zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku miałby mokry przód - dywaniki, tapicerka a dopiero potem nadmiar z przodu przelewałby sie na tył,a on pisze że przód jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina tego ponieważ były mokry przód.Nie ma wyjścia wykręć fotel ,tapicerka z podłogi na bok i spróbuj zlokalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, salamon napisał:

W takim wypadku miałby mokry przód - dywaniki, tapicerka a dopiero potem nadmiar z przodu przelewałby sie na tył,a on pisze że przód jest ok

Niby przód Ok ale to gruba pianka jest i można nie zauważyć na początku zanim nie przesiąknie na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje wiec najlepszym rozwiązaniem jest po prostu demontaż tego i wykluczenie bądz potwierdzenie przecieku z podszybia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem właśnie wyciągać tapicerki bo sporo roboty ale chyba jestem bez wyjścia . Ciekaw jestem czy mogę zlokalizować od spodu te korki w karoserii może to jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ogóle są ,ale jeśli nawet są jakieś korki spustowe to usuniesz tylko skutek a nie przyczynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądają odpłwy w tylnych drzwiach? Zerknij czy nie zatkane.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał ktoś wcześniej - miałem tak samo i to był odpływ pod akumulatorem - potrafi zalać tylko tył a przód zostaje suchy. Ja wywaliłem ta gumę która jest na tym  odpływie bo wystarczą niewielkie liście i potrafi ta całkowicie zatkać. Od tamtego czasu mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo ! Mokro tylko i wyłącznie z tylu po prawej stronie.. wtf?? jest bardzo mokro.. odsaczylem kilka mikrofibr.. a wszędzie jest sucho! Naprawdę bardzo sucho, jak pieprz.. więc wątpliwe ze cieknie od przodu.. odplyw nie wygląda na zatkany.. w podzybiu nie ma wodyy.. Jakieś sugestie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Odgrzeje temat,

A4B6 2003

Woda spod aku niestety zawsze pojawia się najpierw za fotelem kierowcy.Ja właśnie ćwiczę temat i też podejrzewałem drzwi. U mnie utopił się MK  ....AR i są klasyczne objawy elektryki.

Moduł do wymiany, żona mówi sprzedaj go..  a ja myślę że to idealny moment żeby rozszerzyć możliwości mojego "Stefanka" i dołożyć mu co nieco komfortu.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...