Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"


pezet202

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze na planach sie nie skonczylo ;) swietnie! Powodzenia dla nich na nowej drodze, zdrowka.

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kilka fotek spod kościoła, parking i transparent z bramy :D

IMG_3725.JPG

IMG_3727.JPG

IMG_3728.JPG

IMG_3730.JPG

Edytowane przez pezet202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ekipa..nie ma co !! :D Panstwo młodzi tez calkiem calkiem..haha :D Audiczki pierwsza klasa..ale wiadomo..cztery pierscienie robia wrażenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Czaki89 napisał:

Super ekipa..nie ma co !! :D Panstwo młodzi tez calkiem calkiem..haha :D Audiczki pierwsza klasa..ale wiadomo..cztery pierscienie robia wrażenie :D

Dobrze sobie słodzisz Panie Młody :D ale dobrze dobrze :D tak trzymaj :) flaszki z bramy czekają na grilla całą ekipą:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bylo poznać nowych klubowiczow szkoda ze tak w malym gronie ale zawsze to sie jakos zorganizowalo małą bramkę hehe :-) dozobaczyska za miecha jak wroce z DE to gril murowany :-P czaki szykuj jakas furmanke bo bedziesz biedny jak dalej ta honda bedziesz latał hehehe :-P

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2017 o 00:43, Kazek 1.9 napisał:

Fajnie bylo poznać nowych klubowiczow szkoda ze tak w malym gronie ale zawsze to sie jakos zorganizowalo małą bramkę hehe :-) dozobaczyska za miecha jak wroce z DE to gril murowany :-P czaki szykuj jakas furmanke bo bedziesz biedny jak dalej ta honda bedziesz latał hehehe :-P

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Wzajemnie milo bylo poznać :hi: Jak wrocisz daj znac to grill murowany :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vagman napisał:

Na prawdę ładna sztuka :D

Dzieki serdeczne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piwnicy mam półki porobione na kosmetyki samochodowe :-) a reszta gratow ledwo sie miesci :-D musze pomalu brac sie za montaz :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot rodzinny z grillem na Słonnym :) z kolegami 

 oraz  sgn1808

Pozdrowienia dla Was i Kobiet
:hi: 

1.jpg

2.JPG

3.JPG

5.JPG

6.JPG

 

Chłopaki grzebią przy aucie a dziewczyny na leżakach relaks :D

4.JPG

Czekam na kolejne spotkanie :hi:

Edytowane przez pezet202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo bardzo milo i malowniczo [emoji6] duzo motywow rozkminionych [emoji4] ekipa pierwsza klasa czekamy na kolejne spotkanie, duzo zdrowia dla Was! Nastepnym razem cora obowiazkowo Kamilek [emoji6]

 

P.S. listwy dekor wewnatrz kozak! Zreszta jak cala fura widac bardzo duzo Twojej pracy przy lakierze, zaciski zrob tak jak Ci mowilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sgn1808 napisał:

Bylo bardzo milo i malowniczo emoji6.png duzo motywow rozkminionych emoji4.png ekipa pierwsza klasa czekamy na kolejne spotkanie, duzo zdrowia dla Was! Nastepnym razem cora obowiazkowo Kamilek emoji6.png

 

P.S. listwy dekor wewnatrz kozak! Zreszta jak cala fura widac bardzo duzo Twojej pracy przy lakierze, zaciski zrob tak jak Ci mowilem ;)

Ekipa pierwsza klasa :-) sporo rzeczy mozna sie dowiedziec i rozkminic na takich spotkaniach :-) a najwazniejsze poznac Super Ludzi :-) 

Cora bedzie nastepny razem :-)

Dzieki i wzajemnie :-) Widac ze sporo pracy w auto wkladasz :-) pamietaj pomalu a do Przodu:-) 

Zaciski pewnie tak zrobie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamuje mnie to co wiekszosc ludzi, czlowiek chcialby pewne rzeczy ogarnac juz, ale poprostu sie nie da sa wazniejsze priorytety ;) wiedza jaka czlowiek zdobedzie i dzieli sie z innymi jest bezcenna sposoby by zrobic cos tanszym kosztem a wygladalo naprawde dobrze rowniez zasluguje na miano bezcennosci ;) wyjatkowosc tych spotkan wlasnie w tym tkwi, kluczem do tego wszystkiego jest pogoda ducha ludzi z ktorymi sie tym dzielisz, wyrozumialosc oddanie sprawie. Szczerze naprawde nie sadzilem ze tak milych i sympatycznych ludzi wyzej widzianych :) spotkam, naprawde spotkanie pierwsza klasa zapraszam i namawiam wszystkich do takich spotkan w milej RODZINNEJ! atmosferze, Do zobaczenia Panie niebawem bo trzeba to powtorzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem jak zaczynałem, że wszystko chciałem na już. Ale jak mówisz są ważniejsze priorytety :) Teraz wole pomału a skutecznie do celu i zawsze coś się ogarnie :) a przy pomocy znajomych tańszym kosztem i przy ich wskazówkach można wiele zdziałać :) Takie spotkania w rodzinnej atmosferze są bezcenne :) Również nie sądziłem że spotkam takich sympatycznych ludzi :) Cieszę się że wszyscy są zadowoleni i że spotkanie się udało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zetika napisał:

Fajnie po modzona furka, widać ogrom włożonej pracy. Pomyślności :-)

Dzięki :hi: do 2-3 tygodni będzie zamontowany kolejny mod więc się pochwalę :D Powodzenia u Ciebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy progowe s-line w końcu zamontowane :D

Resize of DSC_0377.JPG

Resize of DSC_0381.JPG

W dniu 20.08.2017r. na liczniku wskoczyło 300.000 km, zapomniałem wcześniej fotki dodać :D

Resize of DSC_0366.JPG

Edytowane przez pezet202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci Kamilek tyle zlazlo by to wrzucic?bo chyba nie ma duzo roboty przy tym? Chyba ze czas z tym bywa gorzej :) Generalnie ladnie to wyglada ocenie gdy sie spotkamy kolejnym razem ;) zdroweczka i czekam na wydech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...