Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"


pezet202

Rekomendowane odpowiedzi

Auto poszlo teraz do lakiernika, bo jak widziales 2 nadkola byly lekko przetarte oraz zderzak przedni z boku, plus tylny bo bezbarwny schodzil, oraz przednia szyba do wymiany bo to pekniecie zaczelo sie powiekszac.

Wiec jak wroci to wtedy ori lotke i listwy drzwi sline zamontuje bo mam w kolor, tylna wycieraczka z q5, blaszki montazowe sline ozdobne na zaciski z przodu i listwa led oswietleniowa na tyl. 

W maju ubezpieczenie, przeglad i olej i filtry wiec kasy pojdzie, a w czerwcu mam nadzieje ze zawieszenie odpale :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie roboty Ci się szykuję.  Jak już dawałeś do lakiernika trzeba było pomyśleć o przedniej dokładce S-line. Zrobił by za jednym zamachem już dobranym kolorem. Jeszcze szybko zamawiaj na allegro hehe :D Coś cisza w temacie spotów.. co Ty na to ?

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o tym ale to kasa, a nie mialem juz wolnych srodkow. Z czasem kupie dokladke od cupry i bedzie :-) 

Tez myslalem o jakims spocie nawet 3 maja ale widze ze nie bedzie pogody, wiec moze za tydzien w sobote lub niedziele o ile bedzie pogoda:-) zeby zrobic na parkingu na sanockiej, lub na kopcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi odebrałem od lakiernika, efekt super:D dodatkowo całe zostało polerką zrobione :D lotka zamontowana :D na dniach zamontuje listwy s-line i zrobię fotki to umieszczę:) 

Zaraz napiszę o spocie na zloty Przemyśl i zobaczymy ilu chętnych będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mu po samej dokładce s-line jak za kratki zapłaci kolejne 2x tyle ;) 
Trzeba z głową, ja też czekam na lakiernika i wolne ciepłe dni :D

p.s. według mnie dokładka z cupry wygląda lepiej na zwykłym zderzaku niż na s-line :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, 3r4 napisał:

co mu po samej dokładce s-line jak za kratki zapłaci kolejne 2x tyle ;) 
Trzeba z głową, ja też czekam na lakiernika i wolne ciepłe dni :D

p.s. według mnie dokładka z cupry wygląda lepiej na zwykłym zderzaku niż na s-line :P

Tutaj masz rację:D za kratki dużo kasy:kox:

Mi też lepiej się podoba dokładka na zwykłym zderzaku więc idę w ten temat:) bo s-line zderzak to duże koszty:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resize of DSC_0034.JPG

Ręczniki klubowe na sezon wakacyjny dla Żonki, Córeczki i dla mnie :decayed: od kolegi z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20170501-WA0006.jpgIMG-20170501-WA0008.jpg

A3 Żonki w pakiecie lato - 17cali s-line :D

I teścia golf 3 w pakiecie całorocznym - stalówki :lol:

Edytowane przez pezet202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pezet202 napisał:

Tutaj masz rację:D za kratki dużo kasy:kox:

Mi też lepiej się podoba dokładka na zwykłym zderzaku więc idę w ten temat:) bo s-line zderzak to duże koszty:(

właśnie im więcej patrzyłem na fotki z dokładką od cupry tym bardziej mi do zderzaka s-line nie pasuje :/
Może jakby ją trochę ściosać, żeby nie była taka wysoka to by lepiej spasowała

p.s. patrz co mam :naughty:

Bez nazwy-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka 280 (zamiennik) Kratki x 2 ok 200 zł, no i można spasować środkową od A6 C5 po lifcie - 35 zł (zamiennik) = dajmy 450 zł z wysyłkami :P Także trochę kosztuje niestety :P

Ale dokładka zderzaka s-line z listwami drzwiowymi S-line tworzy fajny look, czego nie widać na zwykłym zderzaku :/ Chodzi mi o tą dolną linię, wypukleń... 

s-line.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 3r4 napisał:

właśnie im więcej patrzyłem na fotki z dokładką od cupry tym bardziej mi do zderzaka s-line nie pasuje :/
Może jakby ją trochę ściosać, żeby nie była taka wysoka to by lepiej spasowała

p.s. patrz co mam :naughty:

Bez nazwy-1.jpg

To od sline czy s4?:decayed:

 

 

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Dokładka 280 (zamiennik) Kratki x 2 ok 200 zł, no i można spasować środkową od A6 C5 po lifcie - 35 zł (zamiennik) = dajmy 450 zł z wysyłkami :P Także trochę kosztuje niestety :P

Ale dokładka zderzaka s-line z listwami drzwiowymi S-line tworzy fajny look, czego nie widać na zwykłym zderzaku :/ Chodzi mi o tą dolną linię, wypukleń... 

s-line.JPG

 

Zgodze sie z Toba ze razem tworza fajny look:-) ale narazie nie stac mnie na zderzak sline, bo mam inne plany :-) moze za rok lub dwa:-) wiec narazie dokladka z cupry :-) 

Teraz audi wrocilo od lakiernika i jest cale po polerce wiec lusterko mam:-) 

Na dniach listwy drzwiowe sline zaloze :-) a lotka juz siedzi :-) Na dniach fotki wrzuce :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki s-linowe, s4 ma takie duże poprzeczne brzydkie żeberka :grin:
Jeszcze kilka wypłat i odłoży się na resztę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie oszczędzal. Cupra do zwyklej seri leży wg mnie slabo. A Sline robi mega robote na przodzie auta. Do tego morda cala w czerni. Lepiej sie zastanow. To nie az tyle. W tym miesiacu kupisz kratki. za miesiac dokladke..nawet tą z allegro-zamiennik. Za dwa miechy farba i na auto wrzucimy.. [emoji3] Niech fura blyszczy jak trzeba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, 3r4 napisał:

kratki s-linowe, s4 ma takie duże poprzeczne brzydkie żeberka :grin:
Jeszcze kilka wypłat i odłoży się na resztę :decayed:

 

28 minut temu, Czaki89 napisał:

Ja bym nie oszczędzal. Cupra do zwyklej seri leży wg mnie slabo. A Sline robi mega robote na przodzie auta. Do tego morda cala w czerni. Lepiej sie zastanow. To nie az tyle. W tym miesiacu kupisz kratki. za miesiac dokladke..nawet tą z allegro-zamiennik. Za dwa miechy farba i na auto wrzucimy.. emoji3.png Niech fura blyszczy jak trzeba.

 

 

O proszę, ktoś tu już graty zbiera:D

Ja na razie chce zawieszenie w końcu odpalić i wydech na 2 kominy zrobić, zderzak s-line musi poczekać w swojej kolejności:decayed: ale namówiliście mnie:D nie kupie dokładki a pomału będę graty zbierał na zderzak s-line:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resize of DSC_0047.JPGResize of DSC_0049.JPG

Lotka ori s-line już siedzi :decayed:

 

Resize of DSC_0030.JPGResize of DSC_0035.JPGResize of DSC_0038.JPG

Blaszki montażowe na hamulce 320, ramię wycieraczki + wycieraczka Q5 oraz ori listwy drzwi s-line czekają na montaż:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze sie dales przekonac.. :D Ladnie lecisz z modami..ja bym juz listwy zakładał..bo bym nie wytrzymal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czaki89 napisał:

Dobrze ze sie dales przekonac.. :D Ladnie lecisz z modami..ja bym juz listwy zakładał..bo bym nie wytrzymal :D

Czekam na pogode zeby listwy zalozyc i wycieraczke :-) a bede u majstra wymienic olej i filtry to od razu mi zalozy blaszki ozdobne sline na hamulce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie listw drzwiowych to 5 minut roboty więc śmigaj do garażu, nie wiem jak możesz siedzieć i z tym czekać, ja bym nie wytrzymał :decayed: 

Na co dokładnie przyklejałeś lotkę? Jakiś link do aukcji lub coś w stylu podrzucisz? Może być nawet na PW bo na dniach będę mieć lotkę u siebie (na razie leży u lakiernika bo była zbyt porysowana więc polerka nic nie dała) i będę chciał ją założyć, a jeszcze nie zdecydowałem się na co dokładnie ją przykleić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaman napisał:

Założenie listw drzwiowych to 5 minut roboty więc śmigaj do garażu, nie wiem jak możesz siedzieć i z tym czekać, ja bym nie wytrzymał :decayed: 

Na co dokładnie przyklejałeś lotkę? Jakiś link do aukcji lub coś w stylu podrzucisz? Może być nawet na PW bo na dniach będę mieć lotkę u siebie (na razie leży u lakiernika bo była zbyt porysowana więc polerka nic nie dała) i będę chciał ją założyć, a jeszcze nie zdecydowałem się na co dokładnie ją przykleić ;) 

Jedni kleją na taśmę dwustronną (polecają 3M) inni klej do szyb. Przy taśmie jest szansa, że może ją wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...