Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jara jak smok, a nawet gorzej


Michasa4b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wpadam do Was z pytaniem co należy zrobić, żeby gnój tyle nie żarł(co sprawdzić i co później wymienic). Zalalem pod korek i zrobiłem nie całe 500km (około 470). Dodam że wymieniłem czujnik MAP, bo odłączało turbine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Twój komentarz wnosi do tematu? Jakbyś skończył chociaż zawodówkę to potrafiłbyś obliczyć że spalanie wynosi około 13 litrów. ;) wydaje mi się że 2.5 nawet tyle nie pali.

Edytowane przez Michasa4b6
14/13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi by pasowało zrobić , jeżeli twoje pomiary spalania są prawidłowe i auto faktycznie pali ok. 13 l na 100 km. to prawdopodobnie pompowtryski są zajechane lub wałek razrządu lub jedno i drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michasa4b6 napisał:

Witam,

Wpadam do Was z pytaniem co należy zrobić, żeby gnój tyle nie żarł(co sprawdzić i co później wymienic). Zalalem pod korek i zrobiłem nie całe 500km (około 470). Dodam że wymieniłem czujnik MAP, bo odłączało turbine.

Na początek proponuję zapoznać się z regulaminem i zgodnie z nim formułować wypowiedzi. Dotyczy to zarówno tematu jak i postów. To nie gimnazjum. :decayed:

Gdy już się to uda, proponuję skorzystać z porady Mateusza i wykonać logi. Wtedy chętnie pomożemy. :cool1:

8 minut temu, pawelone28 napisał:

 prawdopodobnie pompowtryski są zajechane lub wałek razrządu lub jedno i drugie

niekoniecznie, mogą blokować hamulce + zła zbieżność + zbyt niskie ciśnienie w kołach + styl jazdy.

Jednak to gdybanie, to co powyżej do weryfikacji + Bezwzględnie logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...