Nowicjusz - wątek powitalny

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witamy serdecznie w klubie :a4fan: W tym dziale się tylko witamy

Witam wszystkich użytkowników bardzo serdecznie,  wiele razy odwiedzałem forum ale czas stać się jego częścią:)
Pozdrawiam wszystkich i życzę jak najmniej usterek.

Cześć, Jestem Damian i od 04.01.2017 jestem posiadaczem Audi A4 B5 Avant 2.8 30v ACK Quattro ;)
To moje drugie auto, pierwszym była Honda Civic EJ9 modyfikowana w stylu stance.
Teraz chciałem czegoś komfortowego i dającego frajdę z jazdy dlatego wybór padł na zgrabną budę B5 z mocnym motorem 2.8 w napędzie Quattro.

Pozdrawiam !

Cześć, jestem Przemek, od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.9TDI 131km :D
To moje drugie auto, pierwszym był Fiat Uno 1.0 i.e 45km

Teraz w końcu mogę poczuć przyjemność z jazdy, Pozdrawiam:wink:

Witam mam na imię Mateusz jestem z okolic Warszawy dokładnie Otwock . Jestem pasjonatem Audi a zarazem szczęśliwym właścicielem A4B6  1.8 BEX . Pozdrawiam Was wszystkich mam nadzieje ze te forum

pomożemi w rozwiązaniu zagadki w Audi

Pozdrawiam Mateusz

Witajcie,

Nazywam się Patrycjusz (w skrócie Patryk :D ), mieszkam w Szczecinie. Postanowiłem dołączyć do tego forum, gdyż od około tygodnia jestem dumnym właścicielem Audi A4 B7 Cabrio 1.8T 170km (sprowadzanego z USA) i chciałbym nauczyć się jak najwięcej odnośnie tego auta, spotkać się z innymi fanami A4 oraz dzielić się przeżyciami i nabytym doświadczeniem :D

Mam nadzieję na miłą atmosferę i rozwijanie motoryzacyjnej pasji - moim poprzednim autem był VW Golf III Cabrio i to od niego wszystko się zaczęło - rozbieranie całego auta, samodzielne naprawy i modyfikacje. Od teraz chciałbym również, z Waszą pomocą, robić te same rzeczy z moją A4 :)

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za przyjęcie mnie w swoje grono :D

Witam. Dwa miesiące temu stałem się posiadaczem A4 B5 avant z silnikiem 1.8  (zagazowany). Przesiadka z 80 B4 :)

Jak i poprzednie auto tak i to zamierzam serwisować w większości sam. Dlatego rejestracja na forum obowiązkowa.  Mam nadzieję, że zdobędę tutaj solidną dawkę wiedzy :)

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, mieszkam w Radomiu, stałem się szczęśliwym nabywcą Audi a4b6 1.8T silnik BEX 190 km 2004r. Quattro.

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za przyjęcie mnie do Clubu

Edytowane przez krystian1990

Witam, nazywam sie Arleta i jestem wlascicielka a4 B5 1.8 z 98r. Pozdrawiam wszustkich klubowiczow :)