Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprzeglo czy skrzynia poszla


busiel

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w tytule jadą sobie spokojnie ok 80kmh poczułem jak mi pedał sprzęgła delikatnie zachrobotał po około 4-5 km silnik zgasł po odpaleniu brak jakiegokolwiek biegu po scholwaniu do domu i ponownym uruchomieniu  i wrzucaniu biegów wszystkich po koleji słychać zgrzyt jak by o coś zaczepiało po puszczeniu sprzęgła .Dodam jeszcze pedał sprzęgła mieńki  po wrzuceniu biegu i puszczaniu sprzgła licznik pokazuje predkość czy to skrzynia dokonała końca swego żywota czy sprzęgło pękło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz sama tarcza wystarczy czy komplet trzeba. 2-2.5 roku temu bylo wymieniane tez sprzeglo bo pękła tarcza u poprzedniego właściciela 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, edraven napisał:

Raczej komplet. Trzeba rozkecić i będziesz wiedział.  

Witam ponownie chyba raczej skrzynia poszła się je....ć po moich dzisiejszych obserwacjach. Podniosłem caly przód do góry  krece kolo drugie w miejscu stoi ( a powinno sie obracac np.jedno krece w lewo to drugie powinno obracac wprawo chyba ze się mylę) po wrzuceniu biegów niema żadnych oporów na obydwu kolach krecą sie luźno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdz czy półoś gdzies się nie ukręciła albo wieloklin obrobił w skrzyni albo półosi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, edraven napisał:

To sprawdz czy półoś gdzies się nie ukręciła albo wieloklin obrobił w skrzyni albo półosi. 

Polośie całe obraca sie razem z przegubami Wewnętrznymi oglodałem tak powierzchownie ile dalem rady niemam kanału zeby cos wgłębnie tam dojrzeć jutro zawloke ją na warsztat niech magik robi ja se odpuszczę. Napisze później co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/27/2017 o 14:14, busiel napisał:

Polośie całe obraca sie razem z przegubami Wewnętrznymi oglodałem tak powierzchownie ile dalem rady niemam kanału zeby cos wgłębnie tam dojrzeć jutro zawloke ją na warsztat niech magik robi ja se odpuszczę. Napisze później co było.

Witam ponownie problem rozwiązany skrzynia biegów kompletnie zmielona załoźona druga skrzynia i jedziem dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...