Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odcięcie zapłonu


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wgranie soft do bcm2 .uniemozliwiajacego dodanie klucza. 100% skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, thomaso11 napisał:

Polecam wgranie soft do bcm2 .uniemozliwiajacego dodanie klucza. 100% skuteczności.

skuteczne, ale pytanie czy nie utrudni zycia wlascicielowi, w przypadku kiedy bedzie chcial dorobic klucze po zagubieniu.

tak czy siak wydaje mi sie ze najwiecej teraz kradna keyless, mysle ze jakiekolwiek zabezpieczenie chocby "pstryczek" wydluzy czas uruchomienia pojazdu na tyle ze nikt nie bedzie ryzykowal

z tego co slyszalem zlodzieje nawet rezygnuja z kradziezy kiedy auto ma zapalona rezerwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje LPG. Totalnie minimalna ilość paliwa w baku i skrzętnie ukryta instalacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8, niestety parkuje pod chmurką i chciałbym się jakoś zabezpieczyć.

Myślałem o namierzaniu po GPS ale pewnie zanim zorientowałbym się, że nie ma samochodu byłby już gdzieś na Ukrainie :) więc zostaje odcinka napięcia lub paliwa.

Polecicie jakiegoś magika ze śląskiego/łódzkiego/opolskiego ?

Edytowane przez blaugranka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod chmurka to zadne zabezpieczenie na lawete nie pomoze. Dobry montaz to podstawa, niekonwencjonalne miejsce i analogowy alarm, ktory po rozlaczeniu, namierzeniu, odcieciu zasilania zablokuje auto na amen. Niestety wszystkie gotowce zgodnie z normami europejskimi po odcieciu zasilania, odblokowuja auto. Trzeba troche wiecej pomyslec nad tym aby auto bylo porzadnie zabezpieczone. Najczesciej w zakladach montuja jak leci i niczym sie nie martwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ostatnio ile trwa i co jest potrzebne do dopisania nowych transponderów do immo w mojej b7 to zwątpiłem :naughty:

Dopisanie dwóch nowych transponderów zajęło fachowcowi wyposażonemu w lapka z odpowiednim kabelkiem i softem około minutki, przy czym o nic nawet nie pytał, a ori kluczyk cały czas miałem w kieszeni :P

Dopiero po robocie poprosił od niechcenia o ori kluczyk by sprawdzić czy się przypadkiem nie odpisał z immo :decayed:

Dla tego wydaje mi się że bardzo skutecznym sposobem będzie odcięcie ori gniazdka OBD od instalacji samochodu i zamontowanie drugiego w  ukrytym miejscu, albo zwieranie linii Can ze sobą i to jak najdalej od gniazdka, połączone ze zmianą sposobu otwierania maski silnika.:hi:
A co do sposobu "na lawetę " to najlepszym sposobem chyba będzie grube drzewo i łańcuch  od kotwicy średniej wielkości jednostki żeglugi śródlądowej :grin:

 

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2017 o 09:30, roman_tyk napisał:

skuteczne, ale pytanie czy nie utrudni zycia wlascicielowi, w przypadku kiedy bedzie chcial dorobic klucze po zagubieniu.

tak czy siak wydaje mi sie ze najwiecej teraz kradna keyless, mysle ze jakiekolwiek zabezpieczenie chocby "pstryczek" wydluzy czas uruchomienia pojazdu na tyle ze nikt nie bedzie ryzykowal

z tego co slyszalem zlodzieje nawet rezygnuja z kradziezy kiedy auto ma zapalona rezerwe

 W razie utraty kluczy -zapraszam z powrotem . I przywracam taka możliwość. Prosze zwrócić uwagę ze temat jest o audi  a4 b8 

Zainteresowanych zapraszam na priv. Na keyless tez jest sposób żeby zabezpieczyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu, polecicie kogoś kto może założyć zabezpieczenie antykradzieżowe na śląsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...