Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] Szarpanie


kecaj50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałem na forum mojego problemu ale nie znalazłem identycznego przypadku jak mój. Więc opisuję mój.

Problem pojawia się tylko przy temperaturach 2-4 °C lecz nie zawsze.

Auto szarpie w przedziale obrotów 1600/2000 tylko przy jednostajnej jeździe, problem automatycznie znika po dodaniu gazu. Obstawiam że to egr nawet już założyłem 2xkryze po fi 6 ale nie ma większej poprawy.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2017 o 13:50, kecaj50 napisał:

 

Witam. Szukałem na forum mojego problemu ale nie znalazłem identycznego przypadku jak mój. Więc opisuję mój.

Problem pojawia się tylko przy temperaturach 2-4 °C lecz nie zawsze.

Auto szarpie w przedziale obrotów 1600/2000 tylko przy jednostajnej jeździe, problem automatycznie znika po dodaniu gazu. Obstawiam że to egr nawet już założyłem 2xkryze po fi 6 ale nie ma większej poprawy.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam identyczny problem przy spokojnej jezdzie szarpie dziwnie drży silnik ale nie zwalnia po dodaniu gazu wszystko ustaje pompki sprawdzone ok. jest to mój pierwszy klekot. zawsze pb+lpg

objawy podobne jakie miałem w pb wadliwa cewka tez takie szarpanie drżenie tyle ze wtedy zwalniał mulił sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po odpaleniu silnika świece żarowe grzeją jeszcze przez jakiś czas, więc jeśli któraś jest spalona to może mieć to wpływ na pracę silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...