Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi


gecons

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.02.2019 o 16:50, Ajgor95 napisał:

Takie pytanie czym oklejałeś popiółke a drugie moje pytanie to czy siedzenia które założyłeś S-line pasują bez problemu czy trzeba jakieś modyfikacje robić z szynami czy coś takiego ;)

Folia imitująca szczotkowane alu chropowata powierzchnia kupilem na allegro a co do stolkow nic nie zmienialem bez problemu podeszly

Edytowane przez gecons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 21:03, gecons napisał:

zdjąem klapę ze schowka przygotowałem sobie druciak - delikatny i gąbkę do zmywania naczyń i jazda ale z wyczuciem ? gdy pozbyłem się gumowatej powierzchni pomalowałem 4 warstwy bolem do zderzaków i tak wyszło

Nie trzeszczy Ci??? Ja osobiście odradzam malowanie plastików boolem do zderzaków, bo później plastiki trzeszczą okrutnie :((( W dodatku z czasem te plastiki zaczynają się błyszczeć. Ja u siebie pomalowałem prawie cały środek, ale powoli już wszystko wymieniam. Ogólnie fajnie z tematem jedziesz, aż miło popatrzeć :)

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, szpakuziom napisał:

Nie trzeszczy Ci??? Ja osobiście odradzam malowanie plastików boolem do zderzaków, bo później plastiki trzeszczą okrutnie :((( W dodatku z czasem te plastiki zaczynają się błyszczeć. Ja u siebie pomalowałem prawie cały środek, ale powoli już wszystko wymieniam. Ogólnie fajnie z tematem jedziesz, aż miło popatrzeć :)

siema jak na tą chwile wszystko ok jesli dobrze wszystko sie dokręci to nie ma co skrzypieć ak do tej pory jestem zadowolony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...