Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie do 4tys


dawid332

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dawid332 napisał:

Vag pokazuje jakieś konkretne błędy ? co to dokładnie za sonda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąda do aeb taka jaka powinna być Aktualnie brak błędow

Dodam jeszcze że  Na biegu jalowym normalnie się wkręca , dopiero pod obciążeniem szarpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dawid332 napisał:

Sąda do aeb taka jaka powinna być Aktualnie brak błędow

Dodam jeszcze że  Na biegu jalowym normalnie się wkręca , dopiero pod obciążeniem szarpie

hmm.. skoro taki problem pojawił się OD RAZU po wymianie sondy lambda to albo jej wina albo gdzieś lewe powietrze zasysa ale to raczej by na jałowym też był problem. Kolego a nie masz sondy na podmianke żeby sprawdzić czy to jej wina ? przydałoby się sprawdzić jakie wartości pokazuje za pomocą jakiegoś programu na komputerze. Dziwne ze nie ma żadnych błędów zazwyczaj gdy sonda się kończy to są jakieś błędy. W dodatku że to sama PB a nie PB+LPG to powinno śmigać jak trzeba. Nie wiem co doradzić koledze, albo jeździć i kontrolować czy jakiś błąd się pojawi czy sprawdzić sondę. Według mnie to objawy wskazują na sondę ona odczytuje "spaliny" i odpowiada za bogatą/ubogą mieszankę. A zauważył kolega że za dużo paliwa znika czym jakieś inne objawy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku była Sąda od 1.6 i tak jeździłem chyba z 6 miesięcy pewnie z błędem latalem, teraz jak dostał dobra sąde to zaczął wariowac , ma takie przeskoki raz idzie jak trzeba za chwilę szarpie cała buda , tom a4 był z kolegami u mnie mówia że sada działa poprawnie , możliwe że komp zaczal wariowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dawid332 napisał:

Na początku była Sąda od 1.6 i tak jeździłem chyba z 6 miesięcy pewnie z błędem latalem, teraz jak dostał dobra sąde to zaczął wariowac , ma takie przeskoki raz idzie jak trzeba za chwilę szarpie cała buda , tom a4 był z kolegami u mnie mówia że sada działa poprawnie , możliwe że komp zaczal wariowac 

Całkiem możliwe, bo nie ma czego się przyczepić konkretnego prócz sondy. A nie masz komputera na podmiankę od kogoś kto ma take audi z takim silnikiem ? Komputery nie są drogie ale warto się upewnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na 190km ale kurde leciałem z odpięta ,u mnie jak odepne sade to też nie szarpie ale brak mocy , tam wsumie też słabo jechał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...