Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup na Copart UK


mefjiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Noszę się z zamiarem zakupu auta/ aut na copart.uk,  konto mogę na siebie założyć, ale nawet gdy to zrobię pozostaje kilka kwestii... 

1. Jak auto wylicytuję, to płacę za nie przelewem?

2. Kupiony samochód chcę przewieźć do PL, ale nie opłaca mi się gonić kogoś z lawetą taki kawał, więc czy może to zrobić jakaś firma, ktorej to zlecę? Jak tak to na jakich zasadach? Przecież płacę ja i na moje nazwisko auto będzie sprzedane...

3. Czy ktoś miał do czynienia z firmą która zajmuje się kupnem, sprowadzeniem, itp.- robi wszystko kompleksowo. Jeżeli tak, to prosiłbym o podanie namiarów + swoje uwagi i jakie to są koszta.

4. Jakich kategorii przeciętny człowiek nie może tam kupić? Bo o tym też słyszałem.

Jakby mi się coś przypomniało, to dopiszę. Z góry dziękuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.mozna przelewem
2.moze to zrobić firma spedycyjna, odbiera się auto na numer kupującego
3. Nie ma takich firm chyba
4 . a i b

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie wszelkie auta, które mnie interesują mają kat. C albo D, więc jestem w domu.

Co do firm, to jedną znalazłem, bodajże koło Poznania, która kupuje takie auta na "prośbę" kupującego, ale po 1. pobiera 350zł opłaty od auta/ prowizji, a po 2. warunkiem jest, że oni to auto przywiozą (ok. 1500zł/ auto). Oczywiście mi to nie przeszkadza. Sporo osób o tej firmie na "internecie" pisze pozytywne opinie, ale nie chcę zamykać się na jednej ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla firmy transportowej powroty to problem bo z UK ciężko coś zabrać poza autami, mysle ze 350zl za auto to dużo. Jak potrzebujesz pomocy w rejestracji mogę Ci wysłać numer na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym coparcie jestem zarejestrowany, kwestia wniesienia opłaty członkowskiej, tylko najgorzej boję się jak takie auto ktoś ma przewieźć do PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jak na stojaki, po 6 aut na zwykłą naczepe. Musisz wiedzieć że w auta w angli są z reguły poobijane więc nie jest tak bardzo szkoda . Zresztą jest jeszcze problem załadunku na co part. Jakie auta Cię interesują? Silniki czy blachy? Z jakiej części Polski jesteś? Kiedyś dużo aut do polski wysyłałem, jeszcze mam kilku kolegów co częściami handluja. Wyślę Ci numer na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam Forda Mondeo MK3 z silnikiem 3.0 MEBA, zazwyczaj ST220. Z blachami to wiem, bo już jednego takiego u kuzyna widziałem, to w sumie auto było dookoła porysowane... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...