Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa wspomagania Zamiennik BOSH czy lepiej jakąś używkę


Mattteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam dylemat zajechałem wczoraj moją poczciwą pompę wspomagania i musze szybko jakoś to naprawić i mam straszny dylemat czy kupić zamiennik BOSH za 600 zl czy lepiej ogarnąć orginał po rozbitku . Na allegro znalazłem jedyną pompę używaną do mojego silnika za 400 zł daje linka http://allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a4-b5-2-4-quattro-i6668614320.html i nie wiem co zrobić czy macie jakieś doświadczenie co lepiej wybrać ?? ( regeneracja nie wchodzi w grę bo w moim mieście nie ma za bardzo nikogo kto by sie tym dobrze zajął )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używka 400 a Bosch nowy 600 to chyba nie ma się nad czym zastanawiać.Popytaj jeszcze forumowych sprzedawców może jakąś lepszą ofertę ci dadzą.Zajrzyj do działu naszych sprzedawców:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu również bym rozważył opcje, wysyłki pompy do regenerowania nie musisz wieźć jej osobiście. I nadal masz oryginał i wiesz co masz, bo jak kupisz używkę to nie wiadomo w jakim jest stanie i jak długo ci pociągnie. A jak nie to bierz tego boscha, tak jak kolega wyżej napisał warto spytać sprzedawców z forum bo mają naprawdę dobre ceny, osobiście polecam Wandeja przesyłka ekspresowa i ceny super. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na używkę to drogo, zamienniki to zależy jak trafisz ja ze swojego doświadczenia nie polecam, poszukaj używki ale do max 150 zł, ewentualnie regeneracja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w Golfie na najtańszym zamienniku z Allegro jeździ już czwarty rok... Chociaż sam osobiście bym się na taka opcję raczej nie zdecydował, w swoim aucie jak zaczęła mi wyć założyłem używke za 90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxGear trochę lepsze opinie niż Hart, ale spodziewaj się bardziej niskiej jakości, poszukaj lepiej używanej za 100 zł spokojnie zakupisz :)  Ja miałem zamiennik topran dałem prawie 400 zł nie przejechałem nawet 5k km i była do wyrzucenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...