Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Bassem Raz glosniej raz cziszej RNS-D + Ori sub


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu borykam sie z problemem zle grającego audio . Kiedys grało przedewszystkim głosniej i jakos pełniej . Bas był czystrzy i jakos lepiej słyszalny . do rzeczy . Wszystkie głosniki graja ale mam wrazenie ze tylne graja sporo ciszej 
Przednie graja nawet nawet ale tak jakby miały zaraz wyzionąc ducha . charcza przy wiekszej głosnosci i zniekształcają ale usłyszy to tylko ten kto zna sie na tym ( ja mam dobre ucho ) zona mowi nie czepiaj sie przeciez gra ale ja słysze ze kiedys grało czysciej 

Centralnego głosnika w ogole nie słychac dopiero jak sie przyłozy ucho to słychac ze gra 
sub w bagazniku gra ale STRASZNIE ZNIEKSZTAŁCONYM bassem 
probowałem obracac wtyczke ( sposob z forum jak poprawic granie suba ori )  od suba niby pomaga ale nie odpowiada mi takie granie bo bass wtedy w ogole dudni 
do tego wszystkiego ostatnio wysłuchałem ze jak mam jakus utwór gdzie gra przez dłuzszy czas tylko bass to ten bass raz słychac głosniej a raz ciszej a normalnie powinien byc jednostajny 
a jak odłącze wtyczke od SAMEGO GŁOSNIKA SUBA to gra całkiem spoko wtedy wszystko w aucie 

reasumujac
wszystko gra ale jakosc jest do d*py głosniki tylne graja cicho a przednie zniekształcaja dziewk centrala nie słychac bass z bagaznika prawie w ogole sie nie wydobywa po odłączeniu samego głosnika od suba w aucie graja głosniki lepiej bas zmienia swoje naterzenie co 10-15 sekund 


pomoze ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...