Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z akumulatorem


pershing1899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam pewien problem z akumulatorem. Jak auto postoi jedną noc to się rozładowuje. Sprawdzałem czy auto nie pobiera czasem prądu na postoju i się okazało, że pobiera 3,9A, a powinno 0,5. Zacząłem sprawdzać bezpieczniki i wyszło, że jak wyjmę bezpiecznik od radia, to pokazuje normalnie 0,5A. Dodam, że radio mam oryginalne. Czym to może być spowodowane? Dzisiaj włożyłem inny bezpiecznik to pokazuje normalnie, czyli 0,5. Tylko nie wiem czy teraz tak zostanie, czy wina leży gdzieś indziej i znowu zacznie mi pobierać więcej prądu. Nie chce mi się wierzyć, że to problem samego bezpiecznika...

Ładuje teraz akumulator i będę jutro sprawdzał. Ma ktoś jakiś pomysł albo spotkał się ktoś z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,5A to jest zdecydowanie za dużo. Na postoju pobór prądu nie powinien być większy niż 80-100mA. To i tak są bardzo duże wartości - ja mam 80mA przy dokładanym alarmie i sterowniku lpg który nie jest dopracowany i sam pobiera 40mA. Mierzyłem w a4 z 95r. i wynosił 30mA, w innej 40mA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest wszystko ok. Wymieniłem akumulator, bo tamten padł. A pobierało tak dużo radio, mimo iż się włącza tylko na zapłonie. Więc będę musiał wyłączać radio nawet jak wyjmę ze stacyjki kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...