Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km


dawid922

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , 
Myśle  nad chipowaniem Audi a4 b6 130 km 1.9 tdi . 

 Czy juz ktoś to robił ?  Jaka moze byc cena  i gdzie to  najlepiej zrobić .
 Chodzi mi o jakis tani koszt .  prosze o pomoc . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dawid922 napisał:

Czy juz ktoś to robił ?

Nie nikt jeszcze nie robił będziesz pierwszy :facepalm:

Opcja szukaj nie gryzie...

https://a4-klub.pl/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczęściefekty/

https://a4-klub.pl/topic/5218-dobrzy-chiptunerzy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soorka , pierwszy raz jestem na takim forum . 
 Dzieki za odp i za wyrozumiałość . 
Skrupulatnie wszystko przeczytam :)  PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jesteś z Gdańska pozwolę sobie polecić Ci firmę Tune-Up. tam obgadasz wszystkie szczegóły i będziesz miał pewność że zrobią to profesjonalnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2017 o 11:35, nastek79 napisał:

Jako że jesteś z Gdańska pozwolę sobie polecić Ci firmę Tune-Up. tam obgadasz wszystkie szczegóły i będziesz miał pewność że zrobią to profesjonalnie

 

Dzieki za odpowiedz,  Patrzyłem juz jakie to sa koszty  i jak chipowac to juz cos porzadnek bez zadnek " kości " czy boxa 
 Tak wiec  odpusciłem sobie  taki wydatek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2017 o 11:35, nastek79 napisał:

Jako że jesteś z Gdańska pozwolę sobie polecić Ci firmę Tune-Up. tam obgadasz wszystkie szczegóły i będziesz miał pewność że zrobią to profesjonalnie

 

Dzwoniłem  900 zł  za chip moc do 160 -170 koni robia w 4 h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytarguj zniżkę dla forum a4 , ja dostałem. Moc w zależności od kondycji twojego silnika, ale opłaca się taki wydatek ja już trzeci rok cieszę się większą mocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz u tunera to Ci sprawdzi w jakiej masz kondycji silnik i powie co można, a czego nie. 100tyś. przekręciłem po chipie i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie moze kogos w rzeszowie okolice rzeszowa kto by spr ten stan silnika i zapodal jaka mape, i ile tak bezpiecznie mozna pyknac kunia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ceny ma rozsądne, w porównaniu do niektóry kolorowych "speców" jest wręcz tani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel płacił 8 stówek. Podkręcone ze 137 co wypluła seria 181koni. Niutków z 70 czy 80 więcej. Nie pamiętam. Przebieg 170 tysięcy robi swoje. Tylko tego, troszke to już przesada jest, bo sprzyngło se czasem zapomina do czego służy, i się uślizgnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tydzień temu byłem na hamowni..mój silnik wydmuchal jedyne 115 koni:( gość wgrał mi nową mapę na 150km i 4100 NM... Auto kupiłem po dziadku który zmarł 2 lata temu..auto było przepalane przez syna 2 razy w miesiącu przez 2 lata!! Gość który wgrywać mi mapę stwierdził że to jest przyczyną tak małej ilości mocy na hamowni..ale jak trochę Polatam to powinien się odetkac.. Polecam firmę TURBOSEBA najnowocześniejsza hamowania na dolnymslasku..i muszę się przyznać że powołaniem się na klubA4 gdy jeszcze w nim nie byłem..zrobił mi zniżkę i zapłaciłem 600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KAWA1987 napisał:

..i muszę się przyznać że powołaniem się na klubA4 gdy jeszcze w nim nie byłem..zrobił mi zniżkę i zapłaciłem 600zl

....ty lumpie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tuner nie zrobi programu dla samochodu którego silnik jest słaby lub niedomaga  - a prawda jest tak że dobry AWX czy AVF dmucha zawsze w standardzie więcej niż jest w papierach, taże napewno warto najpierw zrobić porządek z silnikiem i poźniej chipować żeby to miało sens i było w 100% bezpieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2017 o 00:51, KAWA1987 napisał:

Witam, tydzień temu byłem na hamowni..mój silnik wydmuchal jedyne 115 koni:( gość wgrał mi nową mapę na 150km i 4100 NM... Auto kupiłem po dziadku który zmarł 2 lata temu..auto było przepalane przez syna 2 razy w miesiącu przez 2 lata!! Gość który wgrywać mi mapę stwierdził że to jest przyczyną tak małej ilości mocy na hamowni..ale jak trochę Polatam to powinien się odetkac.. Polecam firmę TURBOSEBA najnowocześniejsza hamowania na dolnymslasku..i muszę się przyznać że powołaniem się na klubA4 gdy jeszcze w nim nie byłem..zrobił mi zniżkę i zapłaciłem 600zl

 

To spece pełnom gembom - a zdiagnozowali przyczynę tego, że motor serii nie trzymał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...