Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokazcie jak wyglada u was instalacja pod maska?


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazcie jak wyglada u was instalacja pod maska ? Czy wszystko schowane itd ? I ile płaciliscie za dobra, na dobrych czesciach ( mi zaproponowali ok 3 tys na stag 4 qbox, wtrski barracuda )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja w moim bolidzie, zdjęcia pod maską, wtryskiwacze Alex Barracuda 130nl pojedyncze zasilone z dwóch stron, reduktor AC R01 250KM, Stag QNext Plus(schowany w podszybiu tam gdzie komputer benzynowy),  butla 72l w kole, wlew pod klapką, Filtr FL Alex 360 Ultra, przewody Faro 13mm. Instalka zakładana w styczniu tego roku, u kolegi z forum :) koszt 3200. Całość trochę na wyrost z uwagi na planowanego co najmniej wirusa. Z instalką żadnych problemów, od razu ustawiona tak jak trzeba, żadnej różnicy przy jeździe benzyna czy gaz.

20170405_194748.jpg20170405_194802.jpg20170405_194825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się który to kolega, bo naprawdę schludnie to wygląda, wtryski ładnie w pionie, króciutkie węże.
Z tego co widać umie i stara się, a nie przysłowiowo na odpier... wrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 lata temu zakładane tak :) wtryskiwacze Hana Zielone pojedyncze, reduktor AC R01 250KM, Stag QBox(w podszybiu tam gdzie komputer benzynowy), wlew pod klapką (z dokręcaną redukcją),  przewody Faro 13mm. 

2015-04-22-1406.jpg

DSC00022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 lata temu zakładane tak [emoji4] wtryskiwacze Hana Zielone pojedyncze, reduktor AC R01 250KM, Stag QBox(w podszybiu tam gdzie komputer benzynowy), wlew pod klapką (z dokręcaną redukcją),  przewody Faro 13mm. 
2015-04-22-1406.jpg
DSC00022.jpg


Mógłbyś pokazać w którym miejscu wąż z reduktor rozchodzi się na dwa mniejsze węże?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo [emoji6]
19576049_1394408017315679_554139973_n.jpg


Dzięki, a czujnik ciśnienia i temp gazu gdzie masz? Pytam bo muszę przerobić swoje wtryski na pojedyncze zasilane z dwóch stron :)

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik temp gazu nie wiem  bo sie na tym nie znam. Cisnienia to chyba wiem bo to pewnie map sensor bo jak padł to komp pokazywał zerowe ciśnienie i odrazu zrzucał na bp gdy chciał się przełączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2017 o 12:52, davcio_ukf napisał:

Czujnik temp gazu nie wiem  bo sie na tym nie znam. Cisnienia to chyba wiem bo to pewnie map sensor bo jak padł to komp pokazywał zerowe ciśnienie i odrazu zrzucał na bp gdy chciał się przełączyć.

Gdzie montowales i jak sie sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawuje się ok, raz na gwarancji wymieniony map sensor.  Zakładałem u p.Adama Rogowskiego w Snopkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...