Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tłumiki


Krystianek10

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam pytanko chciałbym aby moja audi a4b6 1.8T (163km) ładniej chodziła, chodzi mi o dżwięk.  Co bym musiał zrobić aby moja furka chodziła troszke głosniej. Nie chce przesadzić ale chciałbym żeby było słychać sportowy pomruk :)
Końcówki tez chce zmienić ale oprócz tego ? z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Edytowane przez Krystianek10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz troszke glosniej kup jakiegos ultera itp (ja kupilem turboworksa) sam koncowy, nie wywalaj srodka bo bedzie hardcore i ew zaloz stozek poprawi sie jeszcze dzwiek i dojdzie dzwiek zasysanego powietrza
Chyba ze chcesz hardcore to mozesz zalozyc przepustnice wydechu elektryczna , ja tak bede robic , chcesz ciszy cisza , chcesz przelot otwierasz przepustnice i ogien [emoji48]

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, dzięki za odpowiedż ja bym chciał poprawić dżwięk nie wywalać ani kata ani środkowego. Masz może jakiś ulter dla przykładu z allegro albo innej strony?

pozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem u siebie końcowe na przelotowe i różnica jest dosyć mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzniach bede budował dla klienta ,w a4 b5 co prawda,ale tez 1,8 t cały układ na 2 przelotowych tlumikach ,jako ze mam decybelomierz to dokonam pomiaru przed i po robocie i zapodam na swojej stronce https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/

 

tak wiec bedzie jakis obraz tego jakie sa roznice ,pomiedzy ,ori ,a takim przelotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po zmianie seryjnego wydechu (w ktorym juz wczesniej siedziao downpipe) na cay ukad zbudowany z kwasowki 2,5" na 2 tlumikach przelotowych ,z tym ze koncowy 2,25"

 

efekty pomiaru decybelomierzem 

 

 seria  76 Db 

przelot  95 Db 

 

 ponizej krotkie nagranie . 

 

 

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...