Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 pytania dotyczace:czyszczenia chromów oraz DiamondBrite


elkrecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 2 pytania. Pierwsze dotyczy chromow dookola szyb,sa zasyfione jakims bialym nalotem,nie chce zejsc podczas normalnego mycia, w szukajce znalazlem ze ktos polecal srodek Autosol do tego typu czyszczenia.... Nie bedzie za mocny, moze lepiej uzyc Tempo :question: Drugie pytanie dotyczy lakieru: moja B6 mam troche malych rysek, lakier nie wyglada zbyt super, na necie znalazlem firme ktora zajmuje sie regeneracja: www.diamondbrite.pl wszystko all cacy, ladne fotki chlopaki na stronce maja,gwarancje itp,ale czy ktos z forumowiczow robil cos w tej firmie :question: Slyszeliscie cos o nich :question: Dzieki za wszelkie rady,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chromu to Automax albo Tempo kawalek szmatki i czyscic az do skutku :cool:

Co do lakieru jak to sa bardzo glebokie ryski to popierem 2000 wodny zmatowac i polerka,jezeli drobne ryski to jakas dobra pasta do polerki potem mleczkiem zrobic zeby smug nie bylo widac i bedzie dobrze(efekt gwarantowany) :biggrin:

Ja zawsze na swoim aucie robie sam polerke i wychodzi SUPER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym papierem ściernym nie tykał auta, jeszcze B6 :exclaim:

Wolałbym już wybulić i zrobić to profesjonalnie jak to głęboka rysa, a jak płytka to sama pasta polerska lekko ścierna.. Papier to papier, coś nie wyjdzie i ryska.. Przerabiałem to ale na miedzi :P

[ Dodano: 25-02-2007, 22:33 ]

Jak juzpapier ścierny to 2500 wodny, 2k imo za gruby ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie mam ochoty na B6 jezdzic papierem sciernym :eek: Rysek jest dosc duzo ale sa male, nikt nic nie wie o tym Diamondbrite :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po zabiegu w diamondbride i mogę go tylko szczerze polecić :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek- a masz jakies fotki przed i po zabiegach u nich :question: Jak dlugo to trwa, trwala jest ta warstwa :question: Duza jest roznica w wygladzie lakieru :question: Napisz prosze cos wiecej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni nakładaja dwie warstwy tego środka głównego

a poźniej musisz raz w miesiącu umyć auto szamponem i nałozyć wartwe conserwera.

Mam fotki tylko po zabiegu ale uwierz na słowo, że jest różnica.

Pozatym brud się nie przyczepia auta wiec po umyciu jest ono dłuzej czyste :)

najlepiej zadzwoń do Sławka z diamond i pogadaj, on Ci wszystko wytłumaczy. Jaki masz kolor auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek- napisalem Ci all na gg... Ma ktos jeszcze jakies info na temat DiamondBrite :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...